Potrebujete poznať svoje “prečo”

Keď si stanovujeme víziu, sny a ciele pre náš život, okamžite ideme na úroveň “čo” – teda čo to má byť, ako to má vyzerať a ako sa to má cítiť.

Ale je ešte jedna rovina, ktorá je pre dosiahnutie snov ešte dôležitejšia: rovina “prečo”.

Naše “prečo” má svoje korene v našom podvedomí.

Celkove je naše podvedomie také skladisko reakcií, ktoré sa zrodili buď z tráum alebo z presvedčení, čo do nás boli vovychovávané. Navonok sa prejavuje cez náš vnútorný monológ, ktorý nám všetky tieto presvedčenia znova a znova omieľa. A vlastnosťou vnútorného monológu je, že nikdy neutícha. Takže aj keď sa ráno zobudíte a desať minút meditujete a desať minút afirmujete a cítite sa vibračne vysoko… výborne, ale zvyšných 23+ hodín vaša obvyklá energia nestíchne a nevypne sa. Takže chvíľku ste v eufórii a potom to ide dole kopcom a potom zasa hore kopcom – naša obvyklá húsenková dráha každodenného prežívania. Vnútorný monológ prehráva svoj playlist: „láska je nebezpečná a vedie k poraneniu“, „peniaze nerastú na stromoch“, „nie som dosť dobrý“, „ak ťa šéf nemá rád, nikdy neuvidíš lepší plat“ alebo čokoľvek, čo v ňom máte nahraté… a vy si ani len neuvedomujete tieto myšlienky!

Ale máte ich a ony majú svoju vibračnú signatúru a vy ich ešte stále komunikujete Univerzu.

A Univerzum funguje ako kopírka – jednoducho vám nakopíruje späť to, čo od vás dostane.

Váš život vyzerá tak, ako vyzerá, vašou zásluhou. Zásluhou toho, čo vysielate tých 23+ hodín denne, kedy si myslíte, že nič nevysielate.

Čiže ak s niečím nie ste spokojní – to vy ste to vytvorili: máte v svojom podvedomí niečo, čo sa postaralo, aby váš svet bol presne takýto! Ešte si to neuvedomujete, ale máte niekde nejaké pravidlo, nejaké presvedčenie, čo vám neslúži.

A tak, ako ste ho kedysi nabrali, môžete ho dnes vyhodiť a nahradiť takým, čo vám poslúži lepšie.

Ako, o tom budeme hovoriť (a do veľkej hĺbky detailu) v kurze TURBO: Ako dostať svoj život na turbokoľaj. Viac o kurze sa dozviete tu. Začína 16. 11. 2022 a ešte máte možnosť naskočiť na rozbehnutý vlak (než zrýchli na TURBO 😉 ):

Prihláška do kurzu TURBO od 16. 11. 2022

 

A aby ste nezostali celkom ochudobnení, tu je pokračovanie textu (ale bez cvičení, tie si nechávam do kurzu 😉 ):

Prečo potrebujeme poznať svoje “prečo”?

Každý máme nejaký svoj dôvod, pre ktorý veci chceme. Ten dôvod potrebujeme poznať. Čo je naše „prečo“? Ak je toto „prečo“ zakorenené v nízkej, hustej vibrácii prameniacej zo zlého pocitu zo seba (chceme sa konečne cítiť ako niekto, chceme sa dorovnať s inými, sľubujeme si od toho zlepšenie prostredia alebo konáme z pocitu ohrozenia), nedostane nás to tam, kam sa chceme dostať.samotný náš úmysel potrebuje mať vysokú vibráciu (napríklad chcem ten dom pre deti, aby sa mohli hrať uprostred prírody a vyrástli z nich ľudia s láskou k všetkému životu).

P.S.: Zajtra pred obedom sa na Belangelo objaví jedno z cvičení z kurzu TURBO. Článok bude verejne prístupný. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s