Gabrielov prechod 7. – 13. 11. 2022: obdobie spomalenia prináša jasnosť

Nastáva obdobie, kedy sa veci spomaľujú a zdá sa, že všetko trvá nekonečne dlho. Ale tieto obdobia sú potrebné pre úspech – kým v časoch rýchlych premien sa deje mnoho vecí súčasne, výsledky bývajú krehké a vratké; obdobia pomalšieho plynutia sa zas postarajú o to, aby zmeny v našom živote pevne zakorenili a začali vyháňať kvety a plody. Niekedy jednoducho treba aj len sedieť a spriadať fantázie o budúcnosti, aby sme mali čo napĺňať, len čo sa energie dajú do pohybu.

Tieto obdobia spomalenia sú dôležité aj preto, že ak sme ešte niečo z minulosti neuzatvorili, dostávame šancu urobiť tak teraz a neponesieme so sebou do budúcnosti balast, ktorý by nám bránil napredovať. Otvorené veci z minulosti sme už takmer pouzatvárali, ale teraz ešte potrebujeme chvíľku na to, aby sme spoznali, ako jednotlivé problémy navzájom súviseli a čo v našom správaní, ktoré predsudky a predpoklady, ich umožňovalo… Ak sa nám podarí ošetriť aj tieto veci, otvárame dvere mágii a staviame sa do pozície pána nad naším vlastným životom!

Obdobie spomalenia je aj o tom, oddeliť zrno od pliev, nosné sny od tých, ktoré sme prebrali od iných ľudí, ženieme sa za nimi, ale spokojnosť nedosiahneme. Je to čas rozpamätať sa, čo je pre nás najdôležitejšie a čo nám prinesie najväčšie uspokojenie. Ak to urobíme, začneme okolo seba zhmotňovať svet, v ktorom bude radosť žiť.

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s