Môže nás niečo “posadnúť”?

Často sa v ezoterike stretávam s predstavou, že nás môžu “posadnúť” negativita alebo “démoni”. Možno to stojí tak v Biblii (túto knižku, priznávam bez mučenia, akosi nepoznám 😛 ), rozhodne to stojí v knihách stredovekej alchýmie a mágie (a zodpovedá to vtedajšej úrovni poznania sveta a jeho zákonitostí) a moderných hororových románoch, ale nijako sa to nekryje s mojimi skúsenosťami z potuliek v mimofyzickej realite a ani s channelovanými informáciami iných i mojimi.

(Viem, že je tu možnosť, že by ma niekto označil za “už posadnutú”, keďže to nevnímam, ale dobrá rada – nerobte to… Už ma kedysi obvinili z čiernej mágie a tiež im to veľmi nepomohlo 😉 , len si ku mne a mojej energii naveky zarúbali cestu, takže nezávisle od toho, kde a na koho ste napojení, tento svoj názor si takticky ponechajte pre seba. 😛 )

A tým sa dostávam k tomu, že minule som objavila 10 rokov starý channeling Bashara na presne túto tému a kryje sa plne s tým, ako to bolo sprostredkované mne, takže som si ho nahrala a vybavila slovenskými titulkami. Je to z transmisie A Game of Chess z roku 2013.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s