Chcete sa konečne cítiť šťastní? Septembrový Mastermind je o šťastí

Pociťujete, že by sa vám zišlo viac šťastia v živote? Chcete sa cítiť konečne šťastní a naplnení?

A nechápete, prečo je život obvykle húsenková dráha, kedy sa nám raz darí a raz nie, kedy sme chvíľu šťastní a potom sa cítime mizerne?

To, čo nám bráni cítiť sa šťastne, možno zhrnúť ako 7 mýtov o šťastí – mýtov, ktoré boli do nás vovychovávané, ktoré považujeme za pravdivé, ale ktoré sú hlavnou prekážkou toho, že sa dnes necítime šťastní!

Ideme to napraviť 😉 – mám pre vás pripravený Mastermind presne k týmto siedmim mýtom a ideme si povedať, ako sa ich zbaviť. Podľa toho, čo budeme preberať, to nebude pravdepodobne krátka hodinovka, ale verím, že z neho odídete s novým uhlom pohľadu a možnosťou začať si šťastie zhmotňovať od prvej minúty po jeho skončení!

Mastermind sa koná 18. 9. 2022 (nedeľa) o 19:00, stojí 10 € a účastníci dostávajú k dispozícii aj PDF prepis prednášky a záznamu diskusie počas Mastermindu.

Ak sa nemôžete v tom čase zúčastniť, ešte týždeň po Masterminde budete mať prístup k PDF dokumentu a záznamu zo stretnutia.

Obsah Mastermindu 09/2022 o šťastí

Prečo spôsob, akým nás naučili hľadať šťastie, nikdy nebude fungovať. Ako vyzerá pocit šťastia v našom živote a čo zaň zodpovedá. Čo má so šťastím do činenia naša myseľ; ako sa sami robíme nešťastnými; náš život v podmienke a jeho dopady na šťastie; naša „šťastná budúcnosť“ a prečo to nebude fungovať; ako sa hľadanie šťastia stáva hlavným dôvodom nášho nešťastia a ako z toho von.

Zaujala vás téma? Prihláste sa!

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s