Gabrielov prechod 5. – 11. 9. 2022: Univerzum otvára stavidlá

Dva stavy nás vedia spoľahlivo vykoľajiť – keď sa veci dejú na pozadí a my nevidíme, že sa dejú, alebo keď sa veci nevyvíjajú podľa našej predstavy. Oboje však je len naša vnútorná brzda, ktorá nám hovorí, že potrebujeme mať všetko pod kontrolou, aby sme nedopadli zle a neboli o niečo ukrátení… Ale skutočnosť je taká, že aj keby sme hneď dosiahli našu predstavu, energia potrebuje tiecť a niečo sa nutne zmení – a to nás môže uvrhnúť do pocitu zlyhania a nešťastia! Pritom je to len vec jedného – fokusujeme sa na tú nesprávnu vec. Fokusujeme sa na našu presnú predstavu a absolútnu kontrolu miesto toho, aby sme sa rozpamätali na našu schopnosť ustáť čokoľvek, čo príde naším smerom – a vyťažiť z toho niečo pre seba… Pretože viete čo? Dosiaľ sa nám to v 100% prípadov podarilo!

A aj teraz ide obdobie, kedy sa z tej spleti možností, čo sme možno ani poriadne nevnímali, začínajú vynárať šance. A je na nás, na čo sa budeme fokusovať – či na to, ako to nejde podľa našej predstavy, alebo si pripomenieme, že sme schopní vyťažiť úžitok z čohokoľvek a ideme sa fokusovať na to, kde by sme ten úžitok pre seba mohli nájsť… Univerzum otvára stavidlá a prudké energetické víry prinášajú také šance, o ktorých sme si doteraz netrúfali snívať!

Potrebujeme len jedno – ustúpiť z našich presných a vykolíkovaných predstáv a na všetko, čo nám príde do cesty, začať nazerať ako na možnosť pohnúť sa vpred. A ak nepoľavíme, odrazu sa nám pod nohami začne vytvárať neočakávaná, ale o to jasnejšia cesta. 🙂

One thought on “Gabrielov prechod 5. – 11. 9. 2022: Univerzum otvára stavidlá

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s