Rozhodujú informácie

Otázka: Pretože som v tomto nováčikom, neviem, či dokážem akceptovať predstavu, že hovorím s civilizáciou Sassani 500 rokov do budúcnosti.

Bashar: Nepotrebuješ tú predstavu akceptovať. To, čo je dôležité, sú INFORMÁCIE. Je jedno, či veríš, že sme to, čo tvrdíme. Je to jednoducho len spôsob prenosu informácií a ak tie informácie uplatníš v svojom živote, dôkazom ich pravdivosti budú významné zmeny v tvojom živote.

Nedokázala by som to povedať lepšie. Je úplne jedno, s čím hovoríme – budeme vždy hovoriť len s tým, na čo sa z našej momentálnej vibrácie dokážeme napojiť. Takže nie “oni mi klamú”, ale “zasa som rozhodená a pánbohviečo si sťahujem”.

Je načase prevziať zodpovednosť aj za naše napojenie na ten energetický “zvyšok z nás”. Informácie, čo dostaneme, budú určené pre nás a prejdú sitom našich vlastných filtrov, obrazov a asociácií tak, aby dávali čo najväčší zmysel… nám.

Je jedno, s kým/čím hovoríme a či je to z pohľadu nášho ľudského mozgu minulosť, prítomnosť alebo budúcnosť. Nie je jedno, či tie informácie prijmeme a zariadime sa podľa nich, alebo sa nimi ovenčíme na znak našej výnimočnosti a nadradenosti voči ostatným. Ako pragmatik som porobila dosť jedného i druhého na to, aby som mohla potvrdiť, že to naozaj nie je jedno 😛 … to prvé funguje a zlepšuje naše porozumenie vecí, to druhé odstaví náš kanál od rozvojovej komunikácie a zdegraduje ho na nástroj sebaokiadzania – a také informácie ním potom aj budú pretekať. Ľubozvučné vety bez významu.

One thought on “Rozhodujú informácie

  1. Naozaj informácie rozhodujú o všetkom.
    Napr. aj o tom ako sa dostať z manévrov parazita a nebiť naveky zamotaný v jeho plášti, ako úbohý list ktorým zmieta vietor- osudom 🙂

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s