Gabrielov prechod 18. – 24. 7. 2022: otvárajú sa brány možností

Tie najlepšie rozhodnutia bývajú také, kde nám naše chcenie, túžby a očakávania neskresľujú pohľad na vec. Keď sme dostatočne odosobnení, vieme zvážiť rôzne možnosti a dokážeme predvídať budúce problémy. A minulé obdobie, kedy sme vnímali skôr záblesky reality ako jej dôkazy, nám pripravilo živnú pôdu pre presne tento spôsob rozhodovania.

Keď dlhšiu dobu potrebujeme nekonať, naša prirodzená činorodosť v nás kvasí a jasnejšie začíname vnímať, čo by sme si priali a čo nie je až také podstatné. To značí, že to podstatné dostane našu maximálnu pozornosť, len čo sa veci dajú do pohybu – a taký okamih nastáva teraz! Situácia sa dostatočne vyjasnila a celá naša sila sa zameria na to, čo skutočne chceme, a nie na podružné symboly, ktoré na prvý pohľad vyzerajú dobre, ale nenesú v sebe nijaké veľké uspokojenie… Nastáva čas, kedy sa múry začínajú boriť.

Čo to znamená pre nás? Obrovskú úľavu na jednej strane, pretože konečne sa veci dali do pohybu, ale aj istú neistotu na druhej strane, aby sme neurobili chybný  krok a nezastavili tok energie… Niet sa čoho báť. Ak nebudeme chcieť všetko hneď a zaraz, tak prvé opatrné krôčiky ukážu, kde je cesta najschodnejšia a čo sa nám podarí bez veľkej námahy… a toto spustí lavínový efekt, kedy sa začnú dariť aj iné veci, čo doteraz museli počkať!

Nevytyčujme si pevnú cestu; miesto toho uprime oči na cieľ a pustime sa hocijakým chodníčkom, čo práve vedie tým smerom. Takto sa budeme sústavne pohybovať vpred a vychutnáme si dobrý pocit napredovania.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s