Len zatvor oči a snívaj

Channelovaná správa od chlapca menom Jared z našej medzinárodnej channelovacej skupiny:

“Obraz, ktorý si vieš vykresliť v mysli, je o toľko silnejší než hocijaký obraz, ktorý vidíš “tam vonku”. Choď do toho temného miesta a pozri na čisté plátno, čo sa na teba zo stojana díva.

Nahoď farbu, kde je treba trochu farby, vlož svoje emócie a pocity do obrazu, vnímaj seba, tú svetelnú bytosť, čo si, ako dizajnuje celú tvoju realitu – jeden ťah štetcom za druhým.

Keď sa tvoj výtvor cíti dokonaný, otvor oči a začni svoju prácu zdieľať so svojím svetom naokolo.

Táto práca, o ktorej hovoríme, drahý náš, je len sa dostaviť na scénu taký, aký práve si, pozrieť na svoj svet cez okuliare, aké si vyberieš, a vnímať svoj obraz, tak nádherne namaľovaný a existujúci v tvojej mysli odrážať sa v svete okolo teba.

Tvoje plátno na teba čaká dnes a aby si na ňom mohol začať pracovať, potrebuješ sa pozornosťou presunúť do svojho vnútra, zatvoriť oči, stíšiť myseľ, zastaviť svoje poryvy a napojiť s na priestor hlboko v svojom srdci.

Všetky farby, čo kedy existovali, tam čakajú na to, aby si ich využil, ba dokonca sme dodali aj nejaké nové.

Všetky nástroje sú tam pre teba, aby si ich mohol nasadiť podľa toho, ako ich budeš potrebovať.

Proste len zatvor oči a snívaj.

Vždy a navždy.”

🙂 Presne v ten deň ráno som ja dostala správu od svojej duše s týmto znením:

“Rob, čo robiť môžeš, keď robiť nemôžeš. Premýšľaj. Plánuj. Rob si predstavy. Predstavy sú tá najdôležitejšia schopnosť, ten najväčší dar, aký máte… Pretože keď si robíš predstavu, vytešuješ sa z nej. Keď je hotová, rozplývaš sa v nej… a oboje ti robí dobre. Robí ťa to šťastnejšou. Cítiš radosť. Ešte aj ty vtedy cítiš radosť. Ver mi; máš moje slovo. Predstavy vám robia dobre. Kým dokážete robiť si predstavy, kým dokážete snívať, ešte ste neprehrali. Prehrávate v tom okamihu, kedy si už nedokážete predstaviť nič iné okrem toho, čo už je… pretože potrebujete výkyvy. Mať a nemať, tešiť sa a netešiť sa. Keď stratíte jeden pól, aj ten druhý stratí zmysel a zostáva len prázdnota… a prázdnota NIE JE pre ľudí.”

A potom nech mi niekto povie, že to pierko, čo som našla na schodoch presne v ten istý deň, nemalo význam. 🙂 Dobré znamenie pre našu najnovšiu knižku, Návrat k sebe cez channeling. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s