Energetický portál 21. – 27. 3. 2022: veci sú v dobrých rukách

Pomaly končí obdobie uvedomovania si. Počas tohto obdobia môžeme mať intenzívne záblesky poznania, alebo sa len začíname na seba pozerať trochu inými očami – tolerantnejšie, s väčším pochopením. To pochopenie je výsledkom toho, čím sme si prešli a ako sme počas tohto obdobia “bodovali”. Ak aj naše hodnotenie nie je najúžasnejšie, netreba sa hanbiť alebo obviňovať – mali sme dostatok energie na to, aby sme vyniesli na povrch veci, na ktorých potrebujeme v najbližšom čase popracovať.

Pretože obdobia “precitnutia” bývajú emocionálne intenzívne, zaslúžili sme si teraz trochu vydýchnuť. Získavame čas pre seba a čas na návrat k veciam, ktoré nám odjakživa robili dobre… Je to ako dodatočná úprava vibrácie. Poznanie – hlavne to bolestivé – niekedy našu vibráciu stlačí nadol. Ale keďže si okolo seba chceme budovať svet, v ktorom sa cítime dobre, potrebujeme dočasné zníženie vibrácie vykorigovať. Napríklad tým, že sa venujeme veciam, ktoré nám vibráciu zdvíhajú.

Dôležité pre toto obdobie je, aj keď sme seba a svet zahliadli v novom svetle, nezačať nad týmto poznaním ulietať. Veľa ľudí má záblesk poznania a potom si už o sebe myslia, že sú osvietení a že majú väčšiu pravdu než tí druhí! A oni ju skutočne aj majú – v svojom vlastnom príbehu, v živote ich očami. A všetci ostatní môžu veci vidieť v inom svetle a vnímať to nové poznanie ako aroganciu alebo premúdrelosť. 🙂

Pristupujte teda k svetu okolo vás s nehodnotiacimi očami dieťaťa, akoby bolo všetko nové a nepoznané, pretože ono to také skutočne aj je – vy ste dnes iní. Ak nasadíte na veci okolo vás starú optiku, čoskoro spadnete do pôvodných vzorcov správania a vnímania. Ak pozriete na svet dychtivo ako na novinku, výrazne tým zvýšite šancu urobiť z novej, vyššej vibrácie svoju základnú vibráciu.

Čokoľvek ste v poslednom období zistili, verte, že to je pre vaše dobro. Tie nepohodlné, zlé veci sa možno vynárajú už naposledy, ak na ne nezareagujete po starom. Tie neisté, nádejné nové veci zas potrebujú nadšenie, dychtivosť a optimizmus, aby sa mohli rozvinúť a začali vám pôsobiť radosť. Takže tešte sa, že už máte drsné obdobie za sebou a že s novým uhlom pohľadu budete dosahovať nové a nové výsledky. Držte svoju vibráciu úmyselne tak vysoko, ako to len ide, aby ste nielen “prekonali problémy”, ale aby ste z toho vyšli ako “nová, lepšia verzia z vás”. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s