Energetický portál 10. – 16. 6. 2019: nastal čas načúvať svojej intuícii

Ak veci majú rásť a rozvíjať sa, potrebujú na to priestor – a pohodu. Potrebujú dostatok energie. Všetko, čo nás oberá o energiu (obavy, predpojatosť, strach zo straty kontroly, nedôvera), spomaľuje dozrievanie situácie do toho stavu, v akom si ju prajeme mať… pretože spomaľuje naše dozrievanie do stavu, v ktorom tú situáciu budeme vedieť vychutnať.

Z posledného obdobia nás možno zaskočilo množstvo možností, ktoré sa pred nami otvárali – alebo naopak, ich zjavný nedostatok, pretože sme nevideli nič okrem toho, čo sme vidieť chceli. Ak si nevieme vybrať z množstva, potrebujeme začať načúvať našej reakcii na každú z možností. Naše telo je citlivá anténa, ktorá zachytáva aj to, čo zostáva očiam skryté… Predstavme si sami seba o 10 rokov a poďme sa pozrieť, ako by sme sa cítili pri možnosti 1, možnosti 2 či možnosti 3… Kde by sme sa cítili najlepšie?

A ak nijaké možnosti nevidíme, predstavme si seba o 10 rokov a pozrime sa na seba spätne očami nášho múdrejšieho ja: čo sme v danej situácii prehliadli? Na čo sme sa upínali, že nám to zatvorilo zrak pre zvyšné možnosti?

Nesnažme sa tento proces vedome kontrolovať. Dotknime sa srdcom energie situácie a choďme tam, kam energia potečie. Tentokrát je osud na našej strane.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s