Gabrielov prechod 17. – 23. 1. 2022: ako sa chceš cítiť?

Niekedy sa tak upneme na našu predstavu, ako by sa veci mali vyvinúť, že všetky iné možnosti nám vyzerajú ako “menej než”. Vtedy si zbytočne okolo seba vytvárame čierno-biely svet, kde veci buď sú, alebo nie sú – a ak “nie sú”, cítime sa zle a sklamane.

Poďme sa však pozrieť na vibračnú (energetickú) rovinu za konkrétnymi prejavmi: akú energiu si prajeme do života dostať? To, čo chceme ako osobu či vec, je totiž len hmotným prejavom istej energie. Ale akú energiu chceme cítiť? A koľko z tej energie dokážeme vyťažiť zo situácií, ktoré by sme inak vnímali ako “menej než”, čiže nevyhovujúce?

Energie najbližšieho obdobia sú presne také – my sami rozhodujeme, aké budú. Ak ich použijeme na umožnenie, budú umožňujúce. Ak ich použijeme na to, aby sme sa cítili nespokojne, zhmotníme si okolo seba svet, v ktorom je málo príležitostí, veci nevychádzajú a nám sa do cesty stavajú stále nejaké nové prekážky.

Sú obdobia, kedy to ide ako po masle, a obdobia, kedy to ide ako v lete na saniach. Ale ak sa sústredíme na to, akým spôsobom ich vnímame, dokážeme ich ešte stále zvrtnúť tak, aby nám dávali uspokojenie.

One thought on “Gabrielov prechod 17. – 23. 1. 2022: ako sa chceš cítiť?

  1. Pani Helar Sun Belangelo ,túžil by som Vás stretnúť a objať a tajne popri tom, by som rukami preskúmal Váš chrbát ,či pod odevom nemáte náhodou skryté krídla…. Nejako takto totiž ,ako je to tu popísané, by som si predstavoval rozhovor s anjelom.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s