Lovci snov začali fungovať

Minulú nedeľu prebehol Mastermind k dekódovaniu významu našich snov. Súčasne s tým som sprístupnila fejsbúkovú skupinu Lovci snov pre tých, ktorí si chcú dekódovať svoje sny sami a nebežia s každou somarinkou za vešticami a majiteľmi snára 😉 . A súčasne som začala nahrávať vysvetľujúce pasáže z Mastermindu do tejto skupiny, aby sme mali jednotné informácie, na základe ktorých môžeme interpretovať sny.

Normálne by som povedala – ste vítaní… Lenže nie je to také jednoduché! Môj postoj k slovenským vykladačom snov už dávno poznáte, takže než sa rozhodnete pridať k nám, malé varovanie:  skupina Lovci snov nie je určená na to, aby tam ľudia chodili, ako že “povedzte mi, čo môj sen znamená”! A už vonkoncom nie je určená pre kuvikov, ktorí majú jediné a najsprávnejšie vysvetlenie pre to, čo sa sníva niekomu inému… My v skupine vychádzame z toho, že symbolika sna je vysoko individuálna a treba sa naučiť, akým jazykom s nami hovoria naše vlastné sny, nie čo si myslí Žofka Mariškovie alebo čo stojí v snári Miška Jožkovie!

Teda: Ak máte chuť a vôľu učiť sa interpretovať svoje sny, ste vítaní. Ak máte chuť oháňať sa snármi alebo nechať miesto seba robiť iných, tak k nám radšej nelezte. 😛

Tu sú naše skupinové pravidlá:

A ako drobný bonusík je tu krátka ukážka zo spomínaného Mastermindu:

Inak, v apríli začíname nový kurz channelingu a v máji nový kurz šamanského putovania!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s