Gabrielov prechod 3. – 9. 1. 2022: sústreďme sa na to podstatné

Nové začiatky nikdy nevychádzajú z nuly, ale vznikajú na základoch minulých koncov. A kým niektoré veci sa už uzavreli, iné ešte môžu pretrvávať – a najbližšie obdobie poslúži na to, aby sme sa rozhodli, ktoré veci s nami pôjdu aj naďalej a ktoré práve teraz končia, pretože nás brzdia alebo začali byť nepotrebné.

Pretože aj naše sny sa vyvíjajú. To, o čom sme snívali ako deti, dnes už nemusí platiť. Kedysi sme chceli byť princezničky či rytieri, dnes stojíme oboma nohami v živote a nepotrebujeme princov ani drakov, aby sme vedeli, kto sme… Máme dostatok energie na to, aby sme pretvorili niekdajšie detské zástupné symboly za istý pocit na niečo reálne, čo nám ten pocit prinesie.  Potrebujeme si len povedať, čo to má byť – a potom sa do toho pustiť s plným nasadením, ktorého sme schopní. Potrebujeme v sebe prebudiť nadšenie a dychtivosť, ktorá nám dodá krídla.

Potrebujeme sa do svojho nového sna zamilovať.

A hlavne sa potrebujeme vzdať konkrétnych predstáv o tom, ako sa nám naplní a kedy. Správne načasovanie je na Univerzu. Jediné, čím ho dokážeme podporiť, je nazbieraním dostatočnej osobnej sily – napríklad aj tým, že pustíme k vode všetko, čo nám dnes už neslúži a nepomáha. Nemusíme na to zabudnúť; stačí, ak s tým prestaneme viazať emócie a presmerujeme ich na to nové, čo do života mienime dostať.

7 thoughts on “Gabrielov prechod 3. – 9. 1. 2022: sústreďme sa na to podstatné

 1. Milá a teda skôr osvietená ,pani Helar Sun Belangelo. Neviem kam to napísať ,lebo keď už pri článku je 256komentárov je malá šanca ,že si prečítate ten môj ,čítal som viac príspevkov na tejto stránke a najmä Som späť ? Som späť? Bosorákova smrť a iné .
  Píšete o Archanjelovi Gabrielovi ako sa hnevá ,alebo sa hneval na Vás ,píšete aj o iných Anjeloch a ja plačem a neviem to zastaviť. Prestal som veriť v Boha ,lebo vo svete sa dejú rôzne *krutosti. A ako mám teraz prosiť o pomoc Archanjelov, keď som Boha v minulosti zavrhol. Potreboval by som Vašu pomoc ,viem ,že najskôr Vás o to žiada mnoho ľudí. Nie som bosorák, ale najskôr mám tiež chuť podstúpiť túto cestu ,ale už bez návratu tela či duše.

  Páči sa mi

  • Richard,

   podstatné je uvedomiť si, že to, že niečo “zavrhnete” alebo “nepripúšťate”, ešte nič nerobí s vašou energetickou podstatou. Ešte stále ste tá istá energia ako Otec, Gabriel a slivkový koláč… Dôvod, pre ktorý ste zavrhli predstavu Boha ako oddelenej bytosti, nezaváži. Nikdy nebudete nič iné než tá istá energia… s celým Univerzom.

   Takže sa začnite na veci pozerať nie kresťansky a vzývať starého bradatého muža v bielej nočnej košeli a svietiacim koliečkom nad hlavou a klaňať sa mu a nosiť mu dary a sľubovať mu poslušnosť, ale vzdajte úctu energii, ktorá vás všetkých tvorí, a snažte sa pochopiť jej fungovanie. To vás zmieri aj s tým, čo vo vás vyvolalo súčasný odpor. Každý spôsob je dobrý. Choďte dovnútra, poupratujte si, vyhádžte všetky predstavy, ktoré podporujú “niekto proti niekomu” a pýtajte sa svojej vnútornej múdrosti (=Boh v nás), čo je momentálne váš najvýraznejší problém a čo s ním robiť. Existuje množstvo kurzov na sebarozvoj a je jedno, kde začnete – hlavné je nezastaviť sa na tom prvom a pokračovať.

   Páči sa mi

   • Ďakujem , nájsť vnútorný pokoj a poupratovať si myseľ ,dnes a ani v najbližších dňoch nie je vôbec ľahké pre mňa ,jasnovidka mi jasne povedala ” poproste Archanjela Michala ” zavolajte si ho” ,koľko dní musím volať a ako ? Koľko dní prejde, než ma vypočuje… Ak vôbec… Aj tak ĎAKUJEM VÁM pani Helar Sun Belangelo .R

    Páči sa mi

   • Richard, nevolajte archanjela. Volajte svoju vnútornú múdrosť – tá je k dispozícii 24/7. Ak pre ňu potrebujete nejaký obraz, povedzte si “duša” alebo “Vyššie Ja” – čo vám je lepšie. Ale vstúpte do kontaktu okamžite. Preneste sa pozornosťou do svojho srdca a odtiaľ sa pýtajte a zhovárajte.

    Tu je to cvičenie:

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s