Gabrielov prechod 11. – 17. 10. 2021: skladáme masku a nárokujeme si silu

Lámu sa priehrady, pukajú múry. Doteraz sme v sebe hromadili emócie, ale tentokrát sa priehrada prelamuje a energia začína znova voľne tiecť. Veľa z doterajších predstáv zmetie z povrchu zeme, ale súčasne vytvorí prostredie, v ktorom siahneme na to najlepšie v sebe, čo máme, a dáme tomu hmotnú podobu.

Takéto zlomové obdobia sa spájajú s púšťaním – starých zabehaných rutín, predstáv, milovaných, ale neudržateľných snov a predstáv. To silné v nás prerazí vrstvy samonastolených obmedzení a vybúši na povrch jasne a jednoznačne – a prekvapí nielen iných, ale aj nás samotných! Všetko, čo už dnes nie sme, máme možnosť odložiť a ukázať svoju pravú tvár. Už nás nespútava obava ani prianie čokoľvek dosiahnuť a akokoľvek pôsobiť. Sme sami sebou – a hoci to v prvom okamihu nebýva príjemný pocit, pretože sme odrazu vyvrátení tým mäkkým a zraniteľným navonok, odrazu zisťujeme, že vlastne až takí zraniteľní nie sme… pretože sa nám zmenili priority.

V najbližšom období potrebujeme mať radi sami seba vo všetkom, čo nám príde do cesty a ako nám to príde do cesty. Ak sa na naše okolnosti vieme pozerať ako na odraz seba samých, dostávame úžasnú šancu začať ich meniť podľa nášho gusta.

2 thoughts on “Gabrielov prechod 11. – 17. 10. 2021: skladáme masku a nárokujeme si silu

  1. To je článok o mne a mojich posledných hodinách, týždňoch? 😀 wow, je to presne tak, všetko to súhlasí a musím povedať, že sa cítim veľmi pokojne, spokojne a slobodne 🙂
    Akurát tá posledná veta, resp. druhá polovica … šanca začať ich meniť podľa nášho gusta…toto budem musieť preskúmať, pochopiť a učiť sa vplývať na okolnosti … tak, aby som ich využila k svojmu učeniu sa a rastu? Predpokladám to správne?

    Liked by 1 person

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s