Keď je naše zhmotňovanie “do kopca a proti vetru”

Každý sme zmes určitých schopností, “talentov” – určitých energií. Ale tieto energie majú dva aspekty: mužský a ženský. Mužský aspekt je aktívny, napredujúci, kým ženský aspekt je pasívny, prijímajúci. Vzájomne sa dopĺňajú a jeden je predpokladom pre to, aby ten druhý mohol optimálne fungovať.

Keď beháme po svete s vyváženými oboma aspektmi, máme radosť, intuitívne sa orientujeme, vieme, čo chceme a dokážeme, a dosahujeme výsledky, aké nás napĺňajú spokojnosťou.

Len čo sa však následkom nejakej zlej skúsenosti rovnováha oboch aspektov vyosí, strácame schopnosť hladko dosahovať veci – všetko začína byť do kopca a proti vetru.

A pritom nepotrebujeme ani zlú skúsenosť! Už samotné prostredie, do akého sa rodíme (rodina, kultúra, sociálny systém) sa stará o to, aby sa prirodzená rovnováha našich dvoch energií (hovorí sa im aj jin a jang) vyosila! A tak miesto toho, aby sme boli autentickí, vytvárame si “výkladnú skriňu”, ktorou sa uchádzame o priazeň a súhlas okolia – ale pritom nás táto výkladná skriňa núti konať spôsobmi, aké nám znemožňujú dosiahnuť to, čo by sme si pre seba najviac priali.

Ak sa chcete dozvedieť, či na svojej mužskej a ženskej energii nemáte nejaké zúženia alebo balast, ktorý sabotuje vaše dosahovanie, pozývam vás na on-line seminár (“Mastermind”) Naša energia a úzke miesta na nej, ktorý sa koná 17. 10. 2021 o 19:00. Seminár je platený a stojí 10 €.

Tu je prihláška:

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s