Gabrielov prechod 17. – 23. 7. 2017: úspech s oneskorením

Niečo vyšlo, niečo nevyšlo. Teraz si musíme len pripomínať, ako funguje zákon rezonancie, a sústreďovať sa hlavne na to, čo vyšlo, aby sme k sebe pritiahli úspech… hoci s oneskorením. Nebola vhodná chvíľa na to, aby sme dosiahli svoje, hoci sme urobili všetko správne. To nie je o sebaspochybňovaní, ale len o načasovaní.

Pridlho sme sa sústreďovali na bezprostredné problémy a nechali sme sa strhnúť do slepého reagovania. Nepremýšľali sme nad tým, prečo vlastne všetko robíme… Možno ste aj pocítili únavu zo snaženia. To sú chvíľky, kedy sa dostavuje silné nutkanie vzdať to… ale úspech je už za rohom!

Potrebujeme sa vymaniť z toho bezduchého reagovania. Potrebujeme si pripomenúť, prečo vlastne toto všetko robíme, čo tým chceme dosiahnuť a čo na sebe sme ochotní zmeniť a upraviť, aby sme to dosiahli… Potrebujeme vystúpiť z nášho obvyklého rámca, vzdať sa utkvelých predstáv a zabehaných rutín a pristupovať ku každej situácii, ako keby bola niečo celkom nové, nevídané, sľubné. Pripomínajte si – úspech je na dosah! V podstate sa od nás už nečaká nič, než pustiť sa našich utkvelých predsudkov a vzlietnuť…

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.