Gabrielov prechod 7. – 13. 6. 2021: doba radostného očakávania

Doteraz sme sa načahovali za novým a snažili sme sa. Teraz nastáva v našom živote energetický kľud – obdobie, ktoré len málo ľudí dobre znáša, pretože sa v ňom veci zdanlivo “nedejú”. Nie preto, že by sa skutočne nediali, ale dejú sa za scénou – zázraky začínajú meniť našu situáciu a my ich nevidíme! To je totiž hlavná črta zázrakov – vnímame ich, až keď už sa zhmotnili. Ale ten priebeh… ten nám uniká a to nás najčastejšie znervózňuje.

Ak v takomto období začneme pochybovať o sebe a svojom cieli, začneme tým vysielať veľmi nevhodnú vibráciu, ako keby sme ešte celkom presne nevedeli, čo chceme a kam mierime! Vtedy sa nám do cesty začnú stavať raz také a raz protichodné situácie. Nie je to “naschvál” zo strany Univerza – je to len signál, že niekde vysielame nedôveru.

Preto sa potrebujeme v najbližšom období spoľahnúť, že aj keď sa zdanlivo nič nedeje, na pozadí života sa spriadajú nitky, ktoré nás uvedú do šťastného vytrženia… Tešme sa na ne! Vyhliadajme príznaky, že to je tak! Vysielajme vibráciu radostného očakávania a presvedčenia, že k nám idú dobré veci – pretože stojíme za to. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s