Gabrielov prechod 24. – 30. 5. 2021: všetko začína byť možné

Nastáva pre nás nejednoznačné obdobie, kedy si potrebujeme začať robiť vlastné interpretácie a súvislosti toho, s čím prídeme do kontaktu. Nie preto, že by veci boli komplikované, ale preto, že z jednej a tej istej situácie dokáže desať ľudí vyťažiť desať rôznych výsledkov. Na jednej strane to znamená viac si namáhať hlavu a viac sa na seba spoliehať, na druhej strane to znamená, že keď nič nie je definitívne, je vlastne všetko možné…

Za sebou máme obdobie, ktoré stavalo na našej vnútornej sile. Teraz prichádza čas, kedy nepotrebujeme byť silní – len pozorní… Potrebujeme sa rozhýbať a trúfnuť si urobiť veci, na ktoré sme si doteraz netrúfali. Minulé obdobie z nás urobilo trochu vyššiu verziu nás samotných, múdrejšiu, schopnejšiu a premýšľavejšiu. Nastal čas využiť to.

Ak sa preto budeme musieť vzdať nejakého sna, ktorý nám už neslúži, urobme to. Ak preto budeme musieť nastúpiť na smer, ktorý nás desil, urobme to. V najbližšom období je jediným limitom naša predstavivosť. Ak si predstavíme prekážku, bum! – a bude tam… Ak si predstavíme cestu, bum! – a bude tam… Takže držme svoju predstavivosť pod kontrolou a zameriavajme ju na príjemné predstavy, nie na obavy a spomínanie si na minulé zlyhania!

Kým zostávame otvorení možnostiam daného okamihu, nemôžeme prehrať. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s