Gabrielov prechod 11. – 17. 1. 2021: blíži sa moment významu

Nastáva obdobie, kedy sa vyjasní,  čo je pre nás ten najvhodnejší   sen. A nebude to len záležitosť skúmania svojho vnútra, nádejí a očakávaní, ale v tomto  týždni sa budú diať veci, ktoré  nám ponúknu nové uhly pohľadu na to, čo nás doteraz hnalo dopredu. Je v nás zozbieraná veľká sila a akčnosť, ale zatiaľ nám ešte chýba možnosť vypustiť ju do sveta a zhmotniť si to, po čom túžime… Niekedy za to môže náš zvyk predpisovať Univerzu, čo presne a ako a kedy  má nastať, inokedy za to môže vnútorná neistota a neochota ustáliť sa len na jednom cieli. Ale viete čo? Ak si stanovíte taký cieľ, ktorý pokryje všetky vaše “nižšie” túžby, tak potom je to ten maják, čo vás bude neochvejne viesť k šťastiu a spokojnosti!

Takže nám nezostáva nič iné než začať si uvedomovať,  že vlastne ani netušíme, aké chodníčky nás dovedú k “tomu nášmu”, po čom túžime. Preto potrebujeme prestať posudzovať situácie ako dobré/zlé a radšej  im dať šancu – čo ak  nás dostanú do miesta, odkiaľ sa už ľahko dostaneme k životu našich snov?

Hlboko v sebe nosíme pocit, že “toto áno” a “toto radšej nie”. Načúvajme tomu pocitu – ukáže nám, kde je pre nás momentálne otvorená možnosť pohnúť sa ďalej.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s