Gabrielov prechod 27. 4. -3. 5. 2020: spojme naše sily

Po období, počas ktorého sme sa snažili vydržať a udržať na pozitívnej strane vecí, nastáva chvíľa, kedy prirodzený tok zosilnie natoľko,  že začne prelamovať doterajšie bariéry – a strhne nás so sebou. To, čo sa v prvom okamihu bude javiť ako desivá záležitosť, sa veľmi rýchlo premení na zábavnú, záživnú cestu od dobrodružstva k dobrodružstvu, od odmeny k odmene… pokiaľ sa nedopustíme tej chyby, že sa budeme kŕčovito prirŕžať toho, čo už dnes máme a poznáme, a nedovolíme nášmu strachu, aby nám diktoval stiahnuť sa a vyčkávať, až táto úžasná príležitosť prehrmí…

Na jedno však nesmieme zabúdať. Ak chceme ísť do nového obdobia a objavovať pre seba nové príležitosti, potrebujeme k nim pristupovať s neovplyvnenou mysľou. Potrebujeme byť sami sebou a kašlať na našu “výkladnú skriňu”, ale rovnako potrebujeme aj všetkým ostatným okolo nás umožniť, aby boli sami sebou a ukázali sa v svojej plnej dokonalosti… pretože ju budeme potrebovať! Len ak spojíme s ostatnými sily a prispejeme k výsledku tým najlepším, čo v sebe máme, máme šancu dosiahnuť veci, o ktorých by sme inak mohli len snívať!

Najbližšie obdobie velí spomenúť si na to, čo nás ženie vpred a núti znova a znova dýchať, predložiť to svetu a potom do toho vliať všetku svoju silu – a dúfať, že ostatní sa vo vašom obraze nájdu a pridajú sa k nemu. Takto si vytvoríte svoj nový “kmeň”, ktorý bude s vami zdieľať ambíciu i hodnoty a bude vás hnať k výsledku mnohonásobnou rýchlosťou.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s