Gabrielov prechod 13. -19. 4. 2020: naplňme si srdce spokojnosťou

Doteraz nás Život postrkoval doprava-doľava a našou úlohou bolo veľmi sa nepriečiť. Teraz však nastáva čas vziať kormidlo späť do vlastných rúk a zhodnotiť situáciu – ak sme dosiahli to, čo sme chceli, vytešujme sa. Nič nenabije baterky tak ako pocit šťastia a spokojnosti.

Ak nám všetko nevyšlo presne podľa našich predstáv, máme na výber – buď sa budeme sužovať a iba čo si odčerpáme energiu, alebo sa sústredíme na to, čo už máme a čo vyšlo, a použijeme na dobitie našich bateriek vďačnosť.

Hľadajme v najbližšom období všetky možné dôvody na radosť, vďačnosť, spokojnosť a šťastie. V najbližšom čase budeme potrebovať aktivovať všetky svoje rezervy, pretože nezabúdajme – priťahujeme si do života to, čo vyžarujeme. A je na nás, či budeme vyžarovať “ešte nie, ešte to nemám” alebo “veď ja ten pocit dnes už v živote mám – tak chcem viac toho istého!”

Všetko je to len o zákone rezonancie – vysielať na tej frekvencii, ktorá nás najviac teší. Nachádzať si na  ňu dôvody, aby sa tie dôvody do budúcnosti množili, pretože pred nami leží obdobie, keď naším smerom potečie obrovský a silný prúd energie a bude zosilňovať to, čo v živote už máme!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s