Gabrielov prechod 13. – 19. 3. 2023: hľadajme zotrvávajúce klady

Pred nami stojí obdobie, ktoré môže byť buď tým najkrajším, alebo tým najnáročnejším v našom živote… Všetko bude závisieť od toho, s akým vnútorným rozpoložením doň vstúpime a na čo sa sústredíme.

V najbližšom čase nebude rozum náš najlepší sprievodca. Nie preto, že by nebol múdry – ale sú v ňom poukladané všetky tie programy, ktoré nám doteraz bránili dosahovať. Preto by sme si pri každej novej možnosti mali pýtať jeho radu, ale zariadiť by sme sa mali podľa toho, čo hovorí naše srdce. Ak máme pred sebou viacero možností, pomôže nám položiť si otázku, ako sa budeme cítiť na konci každej z nich a ako sa budeme cítiť po ceste – a potom sa fokusovať na to, čo nám dá lepší vnútorný pocit. Nenechajme si náš postup diktovať zásadami a presvedčeniami, ktoré sme prijali za svoje! Vždy sa pýtajme: Pomohli nám doteraz dosiahnuť to, po čom túžime? Ak nie, tak neboli tie najvhodnejšie… Aké iné presvedčenie by nám pomohlo dosiahnuť to, po čom túžime? A ako by sme ho v sebe vedeli vyvolať tak, aby sme mu aj uverili?

A potrebujeme sa naučiť púšťať k vode tie prístupy, do ktorých sme v minulosti možno investovali veľa času a energie, ale nedali nám to, čo chceme. Je lepšie urobiť niekedy čiaru a začať z nuly a rozumnejšie. Potrebujeme dovoliť našej duši, aby viedla naše konanie nezávisle od toho, čo sme robili doteraz, čo sme dosiahli doteraz a čo si o tom doteraz myslelo naše okolie. Doteraz bolo – a odteraz začína nová kapitola. Buď ju budeme žiť z autopilota, alebo prevezmeme opraty do vlastných rúk.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s