Liečebný kód

liec-kodČlánok od Pokahontas:

Počuli ste už o Liečebnom kóde? Jeho autormi sú Alex Loyd a Ben Johnson.

Ide o veľmi jednoduchú techniku ,ktorá pomáha vyliečiť a oslobodiť sa od negatívnych presvedčení i rôznych chorôb. Sú to štyri pozície (viď nižšie) tzv. liečebný kód . Každá pozícia by sa mala robiť aspoň tridsať sekúnd. Celú sériu teda všetky pozície je potrebné cvičiť asi šesť minút a opakovať najmenej trikrát do dňa.

Celý proces sa začína nasledovnou modlitbou ako ju uvádzajú autori v knižke no stačí aj krátka precítená prosba pri ktorej špecifikujeme, čo vlastne chceme vyriešiť (vyliečiť). Nájdite spomienku kedy ste po prvý krát cítili emóciu, problém a oznámkujte svoj problém na stupnici od 0 do 10 pričom desať je najhoršie a nula najlepšie.

Modlím sa za vyhľadanie, otvorenie a vyliečenie všetkých známych i neznámych negatívnych obrazov, nezdravých kréd, deštruktívnych bunkových spomienok a všetkých fyzických problémov súvisiacich s …..(váš problém alebo záležitosti), tým, že ma naplní svetlo, život a Božia láska.  Zároveň sa modlím za to, aby účinnosť tohto liečenia vzrástla aspoň stonásobne.

Cvičiť liečebný kód môžete aj za niekoho iného vtedy stačí iba správne nasmerovať modlitbu.

Odkazy ako cvičiť liečebné kódy…

Obrázok tu uvádzam z toho dôvodu, že som nenašla nikoho kto by ich cvičil aj s oddychovou pozíciou! Nie je nutné vykonávať oddychovú pozíciu, to len keby vás už boleli ruky.

liec-kod

Ruky pri liečebných pozíciách sú vzdialené od tela približne päť až sedem  pol centimetra od tela a prsty sú spojené. Pri oddychových pozíciách sa ruky dotýkajú tela. Ak ste citlivejší môžete vnímať aj príjemnú energiu vychádzajú z rúk na dané liečené miesto.

Na tomto videu nájdete manželku jedného z autorov knižky ako rozpráva o svojich ťažkostiach s depresiou.

Informácie v článku sú podané zbežne a zďaleka nie sú kompletné…. Ak sa chcete hlbšie ponoriť do knihy je voľne dostupná na nete.

3 thoughts on “Liečebný kód

  1. Uz ste to skusali.chystam sa to robit.sranda ako to pulzuje.inak dalo by sa to urobit ze na viac problemov teda napr.3 problemy x 3denne.a kolko to treba robit?napr mesiac?lebo napr mam konkretny zdrav problem ale vracia sa mi vzdy..vyliecim ho a znova je tu..dakujem

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s