Ochrana pri psychickom útoku

Jedlička napísala: “Byvame v bytovom dome a dnes poobede som nasla v nasej postovej schranke cistu zalepenu obalku. Ked som ju otvorila, vypadol z nej predmet asi 10 cm dlhy , vyzera to ako sabla s rukovatou, ale na konci vyzera ako sipka.Je z plastu a oranzovej farby. Mam z toho nedobry pocit. Nemoze to mat suvis s CM ? Doposial sa nam nic ani podobneho nestalo, nemame nijakych nepriatelov. Co mam s tym predmetom robit, uz aj takto si myslim, ze tym, ze som ho v byte otvorila sa musela nejaka cudzia energia k nam dostat.

P*veras odpovedala ako prvá: “Ten predmet ti odporucam zaniest co najdalej od domu,najlepsie hodit do rieky alebo potoka.Bohuzial ak si to otvorila v dome,tak budes musiet cely dom vyriadit,vsetko co sa da umyt cistou vodou,poutierat mokrou handrickou,malo by sa vsetko aj vyprat,ale aspon postelne pradlo,potom si kup susenu salviu-dostat aj v lekarni(ale objavila som novy a jednoduchsi sposob,ktory funguje na rovnakom principe tymian-dostat v potravinach,nemlety) tu susenu salviu potom zapal v nejakej miske,najlepsie je to v aromatickej lampe,tak aby dymila a vydym potom cely dom/byt aj kuty bytu,popripade ak to budes robit nie so salviou ale s tymianom tak ten dymit nepotrebuje,jeho samotna vona vyhana negativnu energiu, plus zapal si tri biele sviecky,musia byt biele a musia byt tri,nad tymto plamenom si ocisti dlane oboch ruk,posuchaj dokopy a toto urob tri krat a pri tom hovor ” Ocisti sa ma od vsetkeho zle v mene Boha otca,syna i ducha svateho”

Kazde z tychto “mien”vyslov pri posuchani ruk dokopy.Najdolezitejsie je co najrychlejsie sa toho predmetu zbavit,nie vsak tym,ze ho doma odhodis do smeti. Viac neviem,tak skuste aj ini poradit.

Inak davam do pozornosti vsetkym uzasnu knihu,ktorou sa momentalne zaoberam,je to akoby som cely zivot cosi hladala,robila veci a netusila preco a zrazu to viem.Ta kniha mi otvorila oci a dala odpovede na mnohe otazky,na mnohe moje konania,nespokojnost so svojim zivotom. Aj ked si myslim,ze clovek na nu musi byt “pripraveny”dospiet do bodu,ked dokaze pochopit. Kniha ma nazov Celestinske proroctvo-James Redfield.

Vidis prave som si hore cosi precitala,takze ak dostanes kupit salviove vonne tycinky,postacia na vydymenie aj oni.”

Iná možnosť je použiť predmet na “obrátenie” kúzla.

Budete na to potrebovať čiernu látku na zakrytie pracovnej plochy, na ktorú si bielou kriedou nakreslíte pentagram: jeden hrot hore a dva dole a vždy jeden hrot po stranách (teda neobrátený dole hlavou). Z mokrého povrazu si okolo seba urobíte kruh, na každý hrot pentagramu zapálite jednu sviečku (ak nemáte čierne, môžu byť i biele alebo čajové kahance), do stredu pentagramu dáte predmet i s obálkou (dúfam, že ju ešte máte) a trikrát po sebe odriekate:

“Zlo, odvráť sa, tu nenájdeš živnú pôdu.”

Obálku položíte navrch a odriekate:
“Kto ťa poslal, toho nech správa postihne.
Zlý úmysel nech sa na pôvodcu obráti.
Moja ochrana je moje čisté srdce.”

Predstavíte si v duchu, ako z vášho stredu vytryskuje žiarivé svetlo a vytvára okolo vás ochrannú bublinu, v ktorej ste bezpečná. Pred vami v bubline svieti tých päť sviecí. Ak chcete, môžete si v tej bubline spolu so sebou predstaviť aj svojich blízkych. Držte túto vizualizáciu tak dlho, ako len môžete. Počas vizualizácie pomaly zdvihnite ruky nad hlavu dlaňami nahor a cíťte, ako vám cez dlane dochádza dodatočná energia – je to Univerzálna Energia, ktorá posilní vašu ochranu.

Keď skončíte s vizualizáciou, vezmite sviece, rozmiestnite ich po byte (nesú ochranné programovanie) a nechajte ich pod kontrolou dohorieť. Keď ich rozmiestňujete, môžete, ale nemusíte opakovať: “Zlo, odvráť sa, tu nenájdeš živnú pôdu.”

Zabaľte predmet a obálku do alobalu a čo najskôr ju hoďte do smetí. Zvyšky sviec si schovajte do handričky s pentagramom a držte na mieste, kde to iní ľudia nenájdu. Pri najbližšej prechádzke do prírody to môžete zakopať pod nejaký strom (najlepšie na brehu rieky alebo potoka).

2 thoughts on “Ochrana pri psychickom útoku

  1. moju dcéru deptá denne svokra ako sa má zachovať,aby to nerobila ˇveď už je to strašné,nedá sa o prehliadať je to primitívna žena ,dcéra je vysokoškolsky nadaná,nevie sa ani na prácu sústrediť.pomôžte prosím

    Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.