Test: Čo vami práve hýbe?

U Teal Swanovej som v pondelok našla pekný malý testík z nejakej jej sady kariet. Pozrite si nasledovný obrázok a vyberte si jednu energetickú maľbu, ktorá vás oslovuje najviac:

A tu je “vylúštenie”:

1. Hojenie

Dôveruj tomu, že tvoje vyhojenie práve prebieha a že ti prináša nové a nové príležitosti vyhojiť sa. Nepotrebuješ nič urýchľovať.

Umožni, aby sa ostatní zúčastnili tvojho vyhojovania a prijímaj nové možnosti, čo sa ti naskytnú, aj keby vyzerali fantasticky a neobvykle.

Všetky sily v Univerze s tebou spolupracujú, aby ťa dostali do stavu pohody a blaženosti.

2. Potenciál

Všetci máme niečo, čo skutočne tuho chceme. Len nebývame k sebe dostatočne úprimní v tom, ČO to vlastne tak tuho chceme.

Možno chcete byť surfer, lenže nikdy ste nepohli zadkom na to, aby ste pravidelne surfovali. Možno sa vám nepáči bolesť v rukách, keď pádlujete do zblbnutia. Vtedy námaha prevýši úžitok.

Ak však ide o vec, ktorú skutočne tuho chceme, tak úžitok prevýši každú námahu. Položte si otázku: Čo chcem natoľko, že úžitok prevýši všetko strádanie, ktoré do toho vložím?

3. Sebadôvera

Neprišli ste na tento svet, aby ste žili opatrne a bezpečne. Uvážte, či nepotrebujete postarať sa o seba a bez ostychu vyjadriť svoje potreby a túžby, aby sa vám naplnili.

Toto je čas, kedy si potrebujete zásadne vyjasniť, kto ste a čo predstavujete, kde sú vaše hodnoty.

Ak by ste do roka mali zomrieť, čo by ste dovtedy robili a ako by si vás ostatní mali pamätať?

4. Vyjadrenie emócií

Nastal čas úprimne si priznať, ako sa naozaj cítite – nezávisle od toho, či sa tieto pocity považujú za “správne” alebo “nesprávne”.

Nie je čas udržiavať si príjemnú fasádu. Ak chcete cítiť radosť a naplnenie svojich potrieb, potrebujete veci pomenovať tak, aké sú.

Nastal čas otvorene komunikovať. Ako sa naozaj cítite?

5. Hra

Zúfalo potrebujete hravosť. Hrať sa znamená robiť niečo z jediného dôvodu – že nás to práve baví a robí nám to dobre.

Prečo lezie dieťa na strom? Pretože ho to práve baví. Prečo sa naháňa na bicykli? Pretože ho to práve baví. Dieťa vie, čo sme my ako dospelí už zabudli. Príliš stresujeme, príliš sa ovládame a  sme príliš seriózni.

Potrebujete v živote viac zábavy a veselosti. Nastáva čas otvoriť sa zábave, ba ešte lepšie – začať ju vyhľadávať.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s