Gabrielov prechod 9. – 15. 1. 2023: blíži sa moment významu

Niekedy veci okolo nás vyvolávajú zdanlivý pocit chaosu – to vtedy, keď sa jedny podmienky postupne nahrádzajú inými a ešte nevidíme konečnú formu. Najväčším problémom týchto období býva, že si do nich premietame svoje priania a obavy a skresľujeme tak to, čo vnímame. A náš ochotný mozog nám vyhľadá nové a nové dôkazy pre toto skreslenie, ako keby bolo jediným možným výsledkom…

Momentálne to máme nastavené dobre – stojíme uprostred mocného prúdu a to, ako s ním budeme zaobchádzať, rozhodne o našom úspechu v najbližšom období. Ak budeme za všetkým hľadať nejaký skrytý význam a symbol, môže sa stať, že sa sústredíme na drobnosti a nevšimneme si doširoka otvorené dvere. Preto sa potrebujeme v najbližšom období držať pod kontrolou a pokúšajme sa veci vidieť raz v detaile, raz zo širokého pohľadu. Tým zabezpečíme, že nám nijaká možnosť neunikne a že čo najlepšie zúročíme to, čo máme k dispozícii.

Náš fokus v najbližších dňoch rozhodne o tom, ako sa budeme cítiť. Ak sa aj veci nevyvíjajú podľa predstavy, vždy v nich vieme objaviť niečo, z čoho sa dá tešiť. V najbližšom období by mal byť náš fokus nastavený na radosť a to dobré okolo nás – a to dobré sa nám do života pomerne rýchlo zhmotní!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s