Gabrielov prechod 17. – 23. 10. 2022: kľúčom je dychtivé nadšenie

Nastáva obdobie neobvyklého, tajomného a sľubného. Obdobie, v ktorom nám naše oči nenapovedia veľa; všetko, čo je podstatné, sa skrýva pod nánosom nezaujímavosti. Len naše srdce vie povedať, čo treba sledovať – buď v situácii zareaguje, alebo zostane chladné. Ale ak zareaguje, treba ho počúvnuť, aj keby sme nevideli cestičku, smer či úspech… pretože mnohé cesty nás vedú len bližšie ku geniálnej skratke, ktorá nás dostane presne tam, kde potrebujeme byť!

Najbližšie dni sú v znamení snívania, nadšeného vykresľovania si možností. Ak v zmysle týchto možností aj začneme konať, ak pustíme svoju dušu a fantáziu z reťaze, ocitnú sa na dosah veci, o akých sme si ani netrúfali snívať!  Všeličo, čo vyzeralo ako nemožné, sa stáva odrazu možným, ba dokonca pravdepodobným… len preto, že sa zmenila naša optika!

Nosná vlna pre túto možnosť je dôvera. Dôvera v Univerzum, že nám nevykresľuje rozprávky, ale ponúka reálne možnosti. Dôvera v seba, že vycítime, ktoré možnosti sú pre nás vhodnejšie ako iné. Dôvera v tok energie, že povedie k cieľu bez zbytočných zvratov a okľúk. Dôvera vo vlastnú schopnosť snívať a zhmotňovať svoje sny do reality.

Máme to v sebe – predstavy i schopnosť dosiahnuť ich. A energia tohto týždňa nám ukáže, ako.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s