Priamy kontakt s mimofyzickou realitou

Jedna z obľúbených foriem channelingu je šamanské putovanie – kontakt s tým energetickým “zvyškom z nás”, ktorý však miesto slov ako pri bežnom channelingu premietame do obrazov a deja. A pretože ľudský mozog je postavený na obrazoch a príbehoch, tak si túto formu channelovania lepšie zapamätávame.

Keď začíname s channelingom, v istom bode začneme sami od seba dávať energiám podobu. Šamanské putovanie je potom cielená práca s týmito energiami – napojíme sa na ne, vytvoríme si prechod do šamanskej reality a tam sa kontaktujeme pomocou našej schopnosti vizualizovať a premieňať na príbehy s čímkoľvek, čo sa k nám priplichtí – pretože už len to, že sa k nám niečo priplichtilo, značí, že je to pre nás téma. 🙂

Šamanské putovanie nás napríklad naučí dať konkrétnu podobu našim nevypovedaným strachom a potom s nimi činiť tak, ako bežne činíme s inými ľuďmi, zvieratami alebo vecami. Je to svojím spôsobom riešenie pre to, čomu hovoríme “tieň” alebo podvedomie – a to vysoko účinné!

Pri mojej metóde nepotrebujete hrkálky a tanečky a kadidlo a upadanie do tranzu… Budeme pracovať pomocou vedených vizualizácií (“meditácií”), urobíme kontakt s mimofyzickou realitou, nájdeme si spirituálneho sprievodcu, vytvoríme si osobné silové miesto a naučíme sa pracovať s osobným čakrovým totemom a využívať ho na vyhojenie alebo zhmotňovanie.

A kde to všetko? V 5-týždňovom on-line kurze Šamanské putovanie, ktorého ďalší beh začne 25. 10. 2022. On-line značí, že sa odohráva formou stretnutí na webe, ktoré sa zaznamenávajú a sú k dispozícii aj na neskoršie pozretie pre tých, čo sa nemohli v danom čase zúčastniť. Stretnutia kurzu budú v utorky o 20:00 a budú trvať (podľa meditácie a diskusie) tak 90-120 minút.

Účastníci kurzu dostanú vlastné účastnícke konto, prístup do diskusného fóra kurzu a prístup ku knižke Návrat k sebe cez šamanské putovanie.

A viete, čo na tom je vynikajúce? Že si cenu môžete zvoliť vy sami… 🙂

Takže ak vás šamanské putovanie a práca s mimofyzickou realitou cez obrazy a vizuálne reprezentácie oslovujú, prihláste sa čo najskôr:

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s