Viete venovať celý rok svojmu rozvoju?

Obvykle kladieme potreby iných tak vysoko nad naše vlastné, že na nás sa akosi nedostáva času.

Mám pre vás kacírsku myšlienku: čo keby ste venovali sami sebe celý jeden rok?

Že to nejde? Omyl! Ide to a nie je to vôbec náročné

Mám projekt a knižku Rok pre seba. Už sme tento projekt otočili dvakrát či trikrát a zakaždým to ľudia zvládli – hlavne preto, že kontakt s “časom pre seba” je denný, ale vskutku krátky – raz týždenne jeden nosný článok a po zvyšok týždňa podporné citáty, cvičenia, meditácie a zamyslenia – každý deň na nejakých 5 minút.

No a kto by si nenašiel 5 minút denne na osobný rast? Najmä keď netreba činkovať, poskakovať, potiť sa a ani nijako inak vyčerpávať svoje už aj tak unavené telíčko? Keď stačí urobiť si kávičku a natiahnuť na obrazovku článok?

A navyše – ak jeden deň nestihnete, dobehnete zajtra. Nič sa nedeje. Ste páni svojho vlastného napredovania.

O čom?

Témy sú ezotericko-praktické, venované zmyslu života a poslaniu, samonastoleným obmedzeniam, vibračnému vyladeniu a jeho zmenám, zhmotňovaniu, posunu k pozitivite, práci s negatívnymi emóciami, motivácii, nášmu príbehu o svete a nás v ňom, šťastiu, odstráneniu posudzovania, práci s čakrami a energiou, sebasabotáži, vine a hanbe, trošku sa obšmietneme okolo šamanského putovania (na to mám samostatný kurz, ktorý začne v októbri alebo novembri) a trošku sa obšmietneme i okolo channelingu (aj na to je samostatný kurz, začína koncom septembra).

Rozpis tém až na úroveň jednotlivých dní nájdete tu.

Ako?

Kurz Rok pre seba bude prebiehať tak, že každý deň ráno sa objaví článok s odkazom na tému dňa. Odkaz bude klikateľný, ale prístupný len pre prihlásených členov. Pod článkami, kam sa dostanú, sa dá diskutovať a vymieňať si informácie s ostatnými účastníkmi a so mnou. V posledných dvoch kurzoch sa takto vytvorila komunita, ktorá pretrvala aj po skončení kurzu.

Každý týždeň je venovaný nejakej špeciálnej téme, na ktorej pracujeme. Niečo je pre vás už dávno známe, ale budeme mať aj cvičenia, ktoré vám ponúknu nový pohľad na starú vec. Zoznam týždňov a preberaných tém až na úroveň dní nájdete tu: https://www.belangelo.sk/rok-pre-seba/

A kto bude mať veľa času, môže postupovať individuálnou rýchlosťou a ak nájde v inom týždni tému, čo ho práve trápi, môže ju spracovať s náskokom a potom sa zapojiť do diskusie, až ju začnú spracovávať ostatní.

Účastníci majú k dispozícii od tohto roka aj členské fórum, kde sa dá prispievať vlastnými postrehmi a rozoberať postrehy iných. A to najlepšie na tom je, že prístup ku kurzu aj fóru vám zostáva aj po skončení kurzu. Viem o účastníkoch, čo si po čase niektoré časti kurzu znova zopakovali, pretože v ich živote nečakane nadobudli prioritu…

A aby sme neboli len “studený odchov” článkov a diskusií na webe, budeme mať aj stretnutia na zoome naživo a budeme riešiť veci, ktoré potrebujeme prebrať z nejakého dôvodu viac do hĺbky. A ja budem prinášať pikošky, čo sa kde dozviem z oblasti sebarozvoja.

Týmto článkom začínam nábor. Ešte pred prázdninami som zverejnila jeden článok, kde je priebeh kurzu popísaný podrobnejšie, tu nájdete obsah kurzu podľa jednotlivých týždňov a ešte vám chýba jedna informácia: začíname 12. 9. 2022. Ráno 0:15 sa objaví prvý z článkov v rámci projektu! (A potom každý deň o tomto čase. Čítať si ho môžete vtedy, kedy sa vám to hodí najlepšie. 🙂 )

Chcem!

Tak to som rada! 🙂 Ak vás to oslovilo, vyplňte, prosím, nasledovnú prihlášku. A ak chcete, môžete si nájsť kamarátku alebo niekoho, s kým budete kurz absolvovať spoločne, aby ste mohli témy preberať aj v súkromí…

Kurz stojí 67 € za 365 dní starostlivosti:

A ak vás zaujímajú reakcie doterajších účastníkov, tie nájdete zasa tu: https://eprakone.org/2022/06/22/novy-beh-projektu-rok-pre-seba-v-septembri/

Takže do toho, prihláste sa – teším sa na vás!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s