Gabrielov prechod 30. 5. – 5. 6. 2022: krása nečakaných drobností

V období, kedy sa nám darí, mávame tendenciu veľmi silno sa fixovať na cieľ. Ťahá nás vpred natoľko, že strácame oči pre malé bočné chodníčky a krásy na nich ukryté. Ale niekedy práve tieto bočné chodníčky majú za úlohu dostať nás do vyššej verzie seba samých – zážitkami, uvedomením si súvislostí alebo tým, že stretneme na nich niekoho, kto nás potiahne vpred. Preto je dôležité, keď sa veci daria a vyvíjajú samospádom, trošku zvoľniť zo svojho nasadenia, pustiť si dušu z reťaze a začať skúmať aj to, pre čo obvykle nemáme zmysel.

Žiadna cesta k cieľu nie je priamočiara. Ak taká vyzerá, tak sme si asi nenastavili dostatočne odvážny cieľ. Iste, dá sa životom hnať aj za malými cielikmi, ale neprinesú nám to uspokojenie, čo nám prinesie cieľ, ktorý nás núti prekonať nejaké obmedzujúce presvedčenie… A tak, pokiaľ je cesta pred vami jasná a bez námahy, prehodnoťte. 🙂 Svoje limity nezistíte, ak sa budete večne držať v zóne komfortu. 🙂

Najbližšie obdobie je energeticky nastavené tak, že veci sa dejú samé od seba a nám vzniká priestor pozrieť sa, či sa na ceste neobjavuje niečo nečakane zaujímavé, alebo či je náš sen dostatočne ambiciózny a snaženiahodný. Netreba tlačiť na pílu; Univerzum sa stará a preberá organizáciu. Na nás zostáva úloha ubezpečiť sa, že ideme skutočne za tým, čo nám v konečnom dôsledku prinesie spokojnosť, naplnenie a pocit šťastia.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s