Nechajte informácie tiecť voľne

“Channeling nebol v tom čase pre mňa nijaká novinka, ale ešte som si tento dar celkom nerozvinula. /…/ Bála som sa, že by sa ma [pri channelingu] mohlo zmocniť niečo temné! Avšak ak som nedovolila informáciám voľne tiecť, rozbolela ma hlava, čelná časť. Tak som sa naučila používať lásku na to, aby som sa poistila, že budem channelovať len božské informácie, ktoré prichádzajú od Boha.” — Mandy Morris

Áno a nie… Ten vibračný stav, z ktorého sa napájame, k nám priťahuje vysoko podobné informácie. Ak načúvame plní zlosti, napojíme sa akurát tak na astrál s jeho predsudkami a strachmi – a to nás uvrhne do ešte väčšej zlosti a strachu a nízkych vibrácií… Je to “samonosný systém”.

Ale tiež nemá zmysel načúvať len vtedy, ak sme ľahkí ako pierko a rýchli ako blesk… Pretože keď raz kanál dekóduje, že ste boli s ním ochotní pracovať včera, pokúsi sa s vami spojiť aj dnes! Energia v ňom bude vibrovať a ak ju vy nenecháte voľne tiecť, objavia sa migrény…

Takže čo robiť? Toto nie je svet “buď – alebo”; vždy máte ešte nejakú inú možnosť. Čo tak hovoriť stále a priebežne sa starať, aby – ak sa dostaneme do nízkych vibrácií – naša vibrácia bola vyhovujúco vysoká?

A na to tu mám pomôcku, ktorú už asi dobre poznáte, pretože sa o ňu opieram takmer všade – navodiť si stav koherencie medzi mysľou a srdcom a dýchať cez srdce:

Robte si ho priebežne, vždy, keď sa vás niečo dotkne alebo rozhodí vás:

 1. nedovoľte si o danej veci rozprávať nijaký príbeh (kto čo urobil, prečo to urobil, aké strašné to bolo a aký je hnusák)
 2. navoďte si koherenciu.

Vaša vibrácia sa okamžite zotaví a vyskočí do pásma, ktoré je vysoko podporné.

2 thoughts on “Nechajte informácie tiecť voľne

 1. je to fakt zaujímavé ko to vy vysvetľujete, aj keď neviem prečo sa chanelingu či šamanizmu a tých zvierat podporných bojím….teda teraz už ani nie

  Páči sa mi

  • Strach znamená vždy jednu z dvoch vecí: 1. leží to za hranicou našej osobnej zóny komfortu (obvyklého, známeho), alebo 2. leží to za hranicou našej spoločenskej/kulturálnej zóny komfortu, teda za hranicou toho, čo do nás bolo vovychovávané ako “normálne” alebo “prípustné”.

   A všetko, čo dnes chceme a nemáme, leží presne z opačnej strany nášho strachu. 🙂

   Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s