Zhmotňujte presne podľa svojich predstáv!

Niekedy nám to zhmotňovanie nejde až tak od ruky a niekedy máme pocit, že by sme ho mali dostať pod kontrolu, lebo inak zhmotňujeme len ten údes 😉 okolo nás…

Mám pre vás ponuku. 26. januára štartujem nový kurz Ako si zhmotniť sen. Opiera sa o moju knižku Ako si zhmotniť sen a v piatich stretnutiach sa budeme podrobne venovať piatim pilierom zhmotňovania. Povieme si:

 1. čo robiť (a čomu sa vyhnúť) pri formulovaní toho, čo do života dostať chceme;
 2. pozrieme sa na svoje samonastolené obmedzenia, ktoré krivia alebo znemožňujú naše snahy dostať do života to, čo tam túžime mať;
 3. naučíme sa techniky, ako zladiť našu vibráciu s tým, čo chceme zhmotniť;
 4. ukážeme si techniky, akými sa dajú dosiahnuť aj ciele nadživotnej veľkosti
 5. a povieme si, ako sa motivovať aj v časoch, kedy sa nám až tak celkom nedarí, a ako tú motiváciu využívať na sústavný pohyb vpred za naším cieľom.

Kurz bude prebiehať po dobu 5 týždňov na zoome formou on-line stretnutí vždy v stredu o 19:00. Stretnutia bývajú 60-90 minútové a ak sa ho nemôžete v daný deň zúčastniť, môžete si ho pozrieť zo záznamu.

V rámci kurzovného je aj knižka Ako si zhmotniť sen s vyše 60 cvičeniami a meditáciami a doplnkovými videonahrávkami z prvého kurzu a zhmotňovacích boot-campov.

Ak máte záujem, prihláste sa ešte dnes!

2 thoughts on “Zhmotňujte presne podľa svojich predstáv!

 1. Dobrý deň pani Helar Sun Belangelo ,chcem sa Vás spýtať ak nemám FB asi nie je možné účastniť sa ma kurze – či áno? Ide o to ,že FB síce mám ,ale chcem si tam ten účet zrušiť . Z určitých dôvodov. (Okrem iného pani Helar ,písal som Vám cez messenger a neviem či ste to dostala) Tiež to bola otázka ohľadom jedného Februárového kurzu. Richard

  Páči sa mi

 2. Cauko Richard, co viem, odpoviem aj ja: je mozne zucastnit sa na kurze aj bez fb, a takisto sa bez fb dostanes aj k podkladom. Niektori ucastnici riesia fb dilemu tak, ze si na ucely kurzu vytvoria prazdny profil Jozko Mrkvicka. Hlavny prinos vidim v debatach, co tam prebiehaju.
  Je to tvoje slobodne rozhodnutie, a na kurzoch si srdecne vitany.

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s