Ideme zhmotňovať! Harmonogram kurzu Ako si zhmotniť sen

Už som si rozpočítala, ako dlho bude trvať projekt Ako si zhmotniť sen. Kurz je virtuálny (teda len  cez web) a štartujete ho 9. septembra 2020. Rozostup medzi jednotlivými časťami bude 1 – 3 dni (podľa toho, koľko obsahu v jednotlivej časti je a koľko cvičení si treba urobiť). Navyše som po každej kapitole/lekcii naplánovala ešte aj 1 “integračný deň” – teda pre poctivcov 😉 deň oddychu a pre tých, čo nestíhali, “dobiehací deň”.

Takto – ak som sa pri prepočítavaní nezmýlila – ukončíme kurz 18. 12. 2020 poslednou kapitolou/lekciou – a pevne verím, že sa z nej budete tešiť, lebo obsahuje jeden unikátny a vysoko užitočný nástroj na ceste k zhmotňovaniu! (Už len tento nástroj vám vyváži cenu projektu.) Medzi sviatkami si ešte môžete raz celý obsah prejsť (ak sa vám bude chcieť) a naformulovať nejaké otázky, ak si v niečom nie ste istí, a 30.12. si dáme záverečné stretnutie, kde na ne odpoviem. To, že stretnutie bude “záverečné”, však veľa neznamená – prístup k projektu budete mať tak dlho, pokiaľ bude stránka Belangelo fungovať. 🙂 (Čo je podľa predbežných dohôd vysoko pravdepodobne dlhšie, než budem fungovať ja. 😛 )

Čiže projekt prebieha v čase 9. 9. – 18. 12. 2020 + 30. 12. 2020. Veľmi vhodne k novoročným predsavzatiam. 😛

Ešte raz: obsah si môžete pozrieť tu a prihlásiť sa môžete cez dolný formulár.

Ak ešte stále váhate, skúste si urobiť názor do  12. 9. 2020, pretože od tohto dňa budú texty a cvičenia prístupné už len členom projektu.

A ja tento víkend začínam obsielať už prihlásených účastníkov s platobnými dátami. 🙂

Mám záujem o projekt Ako si zhmotniť sen

2 thoughts on “Ideme zhmotňovať! Harmonogram kurzu Ako si zhmotniť sen

 1. Bol uz niekto po absolvovani kurzu schopny si zhmotnit to po com tuzil? Napriklad niekto bez penazi sa stal majitelom jachty, alebo zamku.

  Zhmotnovat moze ten kto ma vynulovanu karmu, ak bez toho tak len v medziach ktore novplyvnia jeho zivot alebo zivot niekoho ineho, napr kupi si tricko o ktorom snival…. Nie je mozne aby bol kazdy vitaz olympiady alebo riaditel galaxie alebo cokolvek. Kazdy si musi prejst programom s ktorym suhlasil predtym kym sem prisiel, je to zavazok voci sebe ale aj voci zucastnenym.

  Páči sa mi

  • Milujem zhmotňovanie “len v medziach, ktoré neovplyvnia tvoj život”… Tak potom môžeš dýchať, vylučovať potravu, ale prijímať len v množstve, ktoré ti neprihodí ani gramíček na rebierka či zadoček, nesmieš chodiť do školy ani rozprávať s inými a už vonkoncom nie mať sex, pretože deti ovplyvňujú život tvoj i iných ľudí!

   🙂 Takže: ďakujem ti, že si sa podelila o svoj názor.

   Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s