Vnútorné bloky pri zhmotňovaní

Rozhodla som sa tento rok, ktorý ma stál posledný nerv a poslednú kvapku nádeje, ukončiť špirituálne 😉 – a nemám tým na mysli fľašku vodky! (Tú budem mať v žalúdku, ak dožijem Silvestra. 😛 )

Ako som spracovávala staré nahrávky a robila si miesto na disku, potkla som sa o vnútorné bloky zhmotňovania a rozdelila som ich na miniseriál – a teraz ich sem nahodím. Každú nedeľu sa objaví krátke video o jednom z nich. Dnes “úvod do témy” 😉 :

Prečo s tým začínam a prečo práve teraz? Pretože zajtra o 20:00 beží na zoome zo záznamu lekcia “základy zhmotňovania” zo zhmotňovacieho boot-campu s účastníkmi kurzu Ako si zhmotniť sen a vy si ju môžete bezplatne pozrieť. Ja tam tak približne všetko z teórie, čo budete kedy potrebovať – len nástroje nie.

Veľmi konkrétne a užitočné nástroje potom nájdete v samotnom kurze Ako si zhmotniť sen, ktorý štartuje 26. januára a možno sa doňho prihlásiť. A najbližšiu nedeľu sa uskutoční ešte Mastermind na tému  Základy zhmotňovania: ako dostať do života to, čo tam chceme mať. Ten je síce platený (10 €), ale dostanete sa doňho už len vtedy, ak sa prihlásite ešte v pondelok alebo utorok dopoludnia.

Proste ideme sa na prelome rokov venovať poznaniu, či si dnes zhmotňujeme do života len to, čo tam chceme mať. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s