Ja sám!

Pamätáte si na starého kráľa v českej rozprávke Princezná so zlatou hviezdou? “Ja ťám, ja ťám!” Všetko chcel len on sám – a vo väčšine prípadov nakoniec aj tak potreboval pomoc.

Mýtus, že ak to nedáme sami, tak sme babráci, má korene niekde v gréckych bájach a ich heroizme. Hrdinovia nadživotnej veľkosti bez pomoci riešili problémy nadživotnej veľkosti. A keďže ja som odrástla na amerických kovbojkách a “osamelých jazdcoch”, tento zhmotňovací blok som si vovychovávala sama. A veľmi presne som ho popísala v knižke Buď vôľa tvoja: “Ja už som taký ten ukrivdený, ubolený Titan. Titan Milka Géczová. Na pleciach nesiem celú Zem i so zvyškom galaxie a keď sa mi máli, tak si prihodím ešte aj plne naložený autobus. A tvárim sa, že to tak má byť.”

🙂

Lenže ak prepadneme tomuto mýtu, tak sa nikdy nezačneme púšťať do vecí, ktoré by skutočne stáli za to, ale potrebovali by súčinnosť ostatných… Čo tým dosiahneme? Držíme sami seba v “malosti”!

A toto bol posledný v sérii článkov o blokoch v zhmotňovaní. Ak sa vám seriál páčil, ešte máte možnosť na poslednú chvíľu naskočiť do päťtýždňového on-line kurzu Ako si zhmotniť sen, ktorý začína koncom januára a bude prebiehať v stredy večer. Nájdete v ňom videoprednášky, päť stretnutí “naživo” s otázkami a odpoveďami, knižku Ako si zhmotniť sen s množstvom tipov a cvičení a diskusie v skupine na Facebooku len pre členov kurzu.

Ak chcete zhmotňovať tak, aby ste dostávali rýchle a spoľahlivé výsledky, prihláste sa ešte dnes!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s