Pri zhmotňovaní preddavkuj radosť

Než začnem nový kurz Ako si zhmotniť sen, trochu som upratovala v starších článkoch zo zhmotňovacieho boot-campu a tie, ktoré neobsahovali nahrávky, som povymazávala. U jedného z nich však prebehla diskusia, ktorú som sa rozhodla zachovať:

ja by som mal otazku co sme sa bavili na tomto bootcampe a nefocusovat sa na detaily ked sa chceme k snu dostaneme. Ked uz mame na dosah nieco po co tuzime ale este to neni uplne iste ale na dobrej ceste. Ako nepobabreme aby sa uz nieco konkretne dotiahlo do konca a ako to posilnit aby sa to dotiahlo. Ja viem, ze aj ked sa dotiahne ide sa dalej a nelipnut na kontkretnonm vysledku 🙂

Odpoveď: Vizualizuj si konečný výsledok, ale meň situácie, v ktorých si ho vizualizuješ. Ak dom, tak meň typ príbytku. Nemusí to byť len dom, ale to môže byť aj penthouse či nejaká chalúpka pod lesom, návšteva niekoho v jeho luxusnom obydlí, ktoré sa práve chystá na teba prepísať… a tak. Len daj pozor, aby to, čo vizualizuješ, bolo pre teba stále rovnako príťažlivé, pretože cez tú emóciu si nastavuješ, čo chceš pritiahnuť.

A ak ide o partnera, tak si predstavovať rôzne situácie zo svojho života, kde máš nejakého partnera po boku, ale partnerov striedať, aby si sa nezastrelil len na jedného z nich (Bermudský trojuholník).

Alebo ak ide o auto, tak striedaj modely, striedaj vlastníctvo (užívať si môžeš aj jazdu vo vypožičanom aute), striedaj, kadiaľ jazdíš a čo s tým autom robíš.

Účel tohto celého je dostať do svojich “obvyklých” životných situácií tú novú vec tak často, až si zvykneš, že tam je – a ona tam potom aj bude. 🙂 A vychutnávaj si to a teš sa, ako to máš. Nič nepriťahuje spoľahlivejšie ako preddavkovaná radosť. 🙂

dakujem, predavkovana radost sa mi paci 🙂 idem na to. Takze asi neni ucelne/vhodne sa teraz upinat na konkretnu moznost co sa zacina objavovat a silou mocou chciet aby dopadla dobre (resp hladat zadrhely preco by nemohla vzniknut) a ani vizualizovat si tu konktretnu moznost a nepadnut do tej pasce upnutia.
Radsej pokracovat snivat vo velkom a vizualizovat velkoryse a rozlicne vysledky a nesabotovat to tak ze ? 🙂

Odpoveď: Pozor: keď sa začneš sústreďovať na zádrhely, čo príde? Zádrhely. 🙂 A keby hneď aj nijaké neboli, tvoj rozum si nájde niečo, čo bude môcť interpretovať ako “zádrhel”. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s