Kurzy, mastermind a jedna čelindž v januári 2022

V januári 2022 plánujem urobiť jeden Mastermind a vyštartovať trojtýždňový Kurz channelingu a päťtýždňový kurz Ako si zhmotniť sen.

Všetky aktivity sú on-line a preto je jedno, ako bude vyzerať situácia s covidom (pokiaľ naň neľahnem popolom ja sama 😉 ).

Tu sú termíny jednotlivých podujatí:

16. 1. 2022 prebehne o 19:00 januárový Mastermind, ktorý bude opakovaním októbrového Mastermindu a teda bude o práci s našou osobnou energiou a o jej vyvažovaní.

18. 1. 2022 začína trojtýždňový Kurz channelingu, o ktorom nájdete viac tu a bude v ňom jedna novinka – povedieme ho dve, Santiguada a ja, takže okrem vašej hlavinky dostane svoju podporu tentokrát aj vaše srdiečko. 🙂

26. 1. 2022 začne nový päťtýždňový kurz Ako si zhmotniť sen. Tento bude prvýkrát prebiehať formou videoprednášok a on-line stretnutí a bude sa točiť okolo piatich pilierov zhmotňovania, každý týždeň jeden.

Turbo

Mastermind aj kurzy sú platené aktivity, ale na začiatok januára mám ešte jednu novinku – čelindž (alebo “challenge”, ak nie ste stotožnení s mojím spôsobom prznenia slovenčiny 😛 ) s názvom “Turbo” – ako dostať svoj život na turbokoľaj. Táto čelindž bude päťdňová, v čase 10. – 14. 1. 2022 a bude zadarmo, ale nebude sa odohrávať na tejto stránke, ale v našej skupine Báječné baby na lietajúcich metlách na fejsbúku (=Facebook 😉 )

V rámci čelindže sa povenujeme týmto otázkam:

  1. Kde dnes nie som na “turbo” a chcela by som byť
  2. Čo ma dnes blokuje od “turbo”
  3. Ako sa týchto blokov zbaviť
  4. Ako z normálu prejsť na “turbo”
  5. Ako si udržať “turbo” a nevypadnúť z neho

A ako už z formulácie tém a názvu skupiny môžete zistiť, je venovaná predovšetkým ženám – takým, čo zo svojho života chcú niečo urobiť a majú pocit, že majú na viac. 🙂

Pokiaľ máte záujem sa čelindže zúčastniť, vyplňte mi nasledovný formulár:

Prihláška pre Turbo-čelindž

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s