Gabrielov prechod 6. – 12. 12. 2021: za rohom čaká niečo úžasné

Keď sa nám darí a máme jasný cieľ, niekedy sa za ním ženieme tak prudko, že si nevšímame drobné náznaky po ceste – náznaky, že by sa veci dali robiť aj inak, ľahšie a rýchlejšie. V plnom nasadení sa úporne snažíme postupovať a míňame svoju vzácnu energiu len na to, aby nás tesne pred dosiahnutím cieľa opustili sily. Teraz nastáva obdobie, kedy si práve potrebujeme začať svoje sily šetriť, pretože za rohom nás čaká niečo úžasné.

V najbližšom období bude o úspechu a neúspechu rozhodovať miera našej vnútornej spokojnosti a dychtivého očakávania. Preto je načase pozrieť sa spätne za seba, či sme neprehliadli nejakú príležitosť alebo skratku – a ak ju objavíme, preskúmať ju! Aj keby neviedla priamo k cieľu, dovedie nás do novej východiskovej pozície, odkiaľ dosiahneme viac a s menšou námahou. Otvorme sa možnostiam – ide doba úspechov.

A prestaňme si robiť hlavu alebo sa obávať, či to nevyjde. Hovorí sa, že kde sa jedny dvere zaplesnú, otvorí sa hneď dvojo dokorán. Vieme, čo chceme, a sme dostatočne fokusovaní, aby sme vo všetkom videli cestu k nášmu cieľu. Niet sa čoho obávať! Príkoria sú len dočasná energetická nevyváženosť. Ak energia, ktorú potrebujeme, netečie práve naším smerom, tak jednoducho poodstúpime inam, či jej tadiaľ nepotečie viac… To, že zídeme z cesty, na ktorú sme si už medzičasom zvykli, neznačí, že sa vzdávame cieľa! Značí to len, že preskupujeme sily, aby sme mohli zatlačiť tam, kde to najľahšie povolí. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s