Špeciálne dni a “energetické portály”

11.11. o 11:11 prebehlo šialenstvo “portálu 11/11”. Jedna z kočiek v anglickej channelovacej skupine menom Joanne sa na to v ten deň pýtala a dostala úžasnú odpoveď:

“Drahá naša, pýtaš sa na “portál 11/11”. To, o čo sa chceme s tebou podeliť, je, že kdekoľvek na svete ak skupina ľudí upriami svoju pozornosť na tú istú vec, energia sa znásobuje. Môže to byť pozitívne – v závislosti od toho, na čo energiu upriamia. Napríklad tento portál.

V podstate je dnes deň ako každý iný, ale pretože týmto “portálom” prisudzujete mimoriadny význam, tak sa tá energia, čo ste mu prisúdili, posilnila. Tie myšlienky, ktoré sa na danú energiu upriamili, jej dodali silu a zameriavajú ju želaným smerom. Takže tento jav sa dá aj využiť. /…/

A teraz sa pozrime na druhú stranu mince, keďže existujete ešte stále v svete polarít. Takže čo sa stane, keď ľudia sústredia svoju pozornosť, svoj úmysel a energiu, na veci, čo im prekážajú, hnevajú ich a rozčuľujú? Nastane to isté: sila úmyslu, jej energia sa vlieva do týchto vecí a pomáha im fyzicky sa zhmotniť.

Takže, drahá naša, aj keď možno mať prospech zo sústredeného fokusu na určité dni v roku, myslíme, že oveľa lepšie ti poslúži pamätať si tento princíp a praktizovať ho každý jeden deň. Čo keby bol každý deň taký mocný ako tie “špeciálne”, ktorým ste pripísali význam? Čo keby sa každý, každodenne, sústredil s tým istým úmyslom, ktorý venuje týmto “špeciálnym” dňom? Ako by to dokázalo ešte urýchliť tie túžby, za ktorými ideš?

Vidíme, že týmto spôsobom už tisícky rokov podvedome používate tie energie, ktoré vás posúvajú k “temnu”, “zlu” a “nešťastiu”. Tak prečo to neotočiť? Miesto oslavovania a zosilneného vnímania pár “významných” dní v roku začnite vedome usmerňovať svoju energiu každý deň, každú sekundu. To vám poslúži lepšie.

/…/ Takže si vychutnajte svoj “energetický portál”, vezmite si z neho všetok prínos, čo vám dokáže dať. /…/ Snívajte a ponorte sa do túžob vášho srdca s láskou a radosťou a vyšlite túto energiu späť do portálu, do prázdnoty, kde sa veci tvoria a posielajú sa vám späť v určitej podobe. A potom s tým pokračujte každý deň.

Naše požehnané bytosti svetla, ste všetko. Ste všetko a súčasť Všetkého. Ste tvorení Všetkým a ste jeho jedinečným fokusom, konkrétnym zhmotnením. Buďte všetko, čo dokážete byť. Nájdite radosť v každom okamihu. Buďte tou radosťou. Buďte láskou. Svieťte porozumením, porozumením voči tým, s ktorými ste sa porovnávali a ktorých ste posudzovali. Každý z vás, každý jeden jedinec na tejto planéte, je plod Zdroja. Všetci ste milovaní. Ste podporovaní a dostávate vedenie.”

Čiže to, čo bude náš najbližší “portál”, si určujeme sami – tým, že na to sústredíme svoju pozornosť a ak máme možnosť, tak aj pozornosť širšieho okolia, aby sa energia zdvihla a urýchlila zhmotnenie nášho úmyslu. (Teraz mi začínajú dávať väčší zmysel aj tie Gabrielove prechody, čo spolu robíme…)

A pokiaľ ste si práve povedali, že by ste podobné správy chceli dostávať od Univerza aj vy, máte šancu si sústredením energie (“fokus v skupine rovnako orientovaných” = otvorenie “portálu” 😉 ) po dobu troch týždňov vybudovať channelovacie spojenie a začať si sťahovať tie správy, ktoré pre svoj rozvoj a spokojnosť potrebujete!

Ako? 11. januára 2022 začínam nový Kurz channelingu a môžete sa doňho prihlásiť. Ste doňho srdečne pozvaní. 🙂

A tu je malá ukážka z jedného zo stretnutí:

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s