Gabrielov prechod 12. – 18. 10. 2020: Univerzum nám drží chrbát

V živote máme dve možnosti – buď si povieme, čo chceme dosiahnuť napriek okolnostiam, alebo pozorujeme tok energie v našom prostredí a surfujeme na ňom, aby sme dosiahli svoje. To, pre ktorú z nich sa rozhodneme, ovplyvní, ako sa poskladá náš život – či sa budeme musieť veľmi namáhať a budeme potrebovať čeliť neúspechom a príkoriam, alebo či sa uspokojíme s tým, že nemáme plnú kontrolu nad situáciou a ani záruku, že nám všetko vyjde podľa našich predstáv, ale budeme zažívať drobné i väčšie okamihy radosti aj vtedy, keď veci nebudú  celkom podľa našej predstavy.

Ak v živote práve zažívate “do kopca a proti vetru”,  tak sa pravdepodobne snažíte vnútiť svoju vôľu Univerzu, ktorému sa chce momentálne robiť niečo iné 😉 . Pritom stačí tak málo – vyjasniť si cieľ a potom pozrieť, ako by sme sa v danej situácii mohli pohnúť tak, aby sme sa od neho aspoň nevzdialili, ak už sa presne nepribližujeme… Je to o našom nastavení pevne sa držať cieľa, ale cestu si nechávať otvorenú. To sú okamihy, kedy sa Univerzum zapojí a vietor nám odrazu začne duť od chrbta!

Hovorí sa tomu aj “orientovať sa podľa kladov, nie podľa záporov”. Čomu venujeme pozornosť, toho si do života pritiahneme viac. Momentálne je výborné obdobie nechať sa príjemne prekvapiť vývojom v prostredí. Za nitky v najbližšej dobe ťahá Univerzum a veľmi citlivo načúva tomu, čo si vnútri hovoríme…

Nebuďme v najbližšom čase kŕčovití. Pustime svoje sny a očakávania z reťaze – a ak sú pre nás dostatočne príťažlivé, Univerzum ich posunie vpred.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s