Gabrielov prechod 10. – 16. 8. 2020: obrovský skok vpred

Čaká nás “precitávací” týždeň – taký, kde veci nadobudnú iný význam, než sme im pôvodne pripisovali. A čaká nás “interpretačná” lekcia 😉 – naučiť sa nejajkať nad tým, že sme niečo vnímali nesprávne, ale sa pozrieť, čo s týmto novým vnímaním dokážeme dosiahnuť lepšie ako predtým. Pretože o tomto to je – dostávame šancu urobiť obrovský skok vpred.

Minulé obdobie nás postupne viedlo k tomu, aby sme vystupovali z našich pôvodných interpretačných rámcov a hľadali nové pohľady na situáciu. Museli sme sa postupne zbavovať očakávaní, aby sme boli prístupní pre hocijaký prejav zhmotnenia našich túžob… a teraz nastal čas zbierať ovocie. Teraz nastáva koniec nášho úporného snaženia sa a kormidlo na chvíľku preberá Univerzum. Od nás sa čaká len to, že budeme načúvať svojej intuícii a budeme ju nasledovať bez toho, aby sme Univerzu kafrali do toho,  že áno, toto chceme, ale nebolo by to v ružovej? Spoľahnime sa na našu schopnosť improvizovať a až Univerzum dovŕši svoje dielo, premaľujeme si to na takú farbu, ktorá nám bude ladiť s topánkami. 😉

A hlavne kvôli tomu, že Univerzum začína ťahať za nitky, zažijeme obdobie plné radosti a detinskej dychtivosti. Ak veľkými očami budeme pozerať na cukrovú vatu, nejaká sa nájde. Ak budeme chcieť spievať a tancovať, príležitosť sa nájde. Potrebujeme si len umožniť vychutnať si toto obdobie a tešiť sa za každú cenu. Pretože spomínate si na zákon rezonancie? Keď sa tešíte, priťahujete si viac radosti… Takže nehľadať blchy na dokonalosti, ale sa spoľahnúť, že hlavnú činnosť si teraz odmaká niekto iný a my potom doladíme veci tak, aby boli plne podľa nášho gusta!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s