Skutočná osobná moc

Energia vášho srdca (to, čo cítite) je vytváraná obsahom vašich myšlienok! O čom premýšľate? A ako sa cítite? Ak si urobíte ten čas a začnete odlišovať medzi svojím myslením a svojím cítením sa, otvorí sa vám celkom nová oblasť osobnej moci! Môže to byť podstatný rozdiel pre celý zvyšok vášho života…

V každom okamihu jediná skutočná moc, ktorú každý máme, je naša slobodná vôľa rozhodnúť, čo si chceme myslieť. Nikdy sme sa však neučili, ako túto silu nasadiť. A ako všetko ostatné, vyžaduje si to prax – robiť to znova a znova, až sa nám to dostane do “programu”. Vieme sa o to postarať sami – cez meditáciu, prácu na sebe, šamanské cesty, energetické vyhojenie či jednoduché písanie denníka. Vyťahujeme myseľ zo sveta strachu a vťahujeme ju do sveta plného predstavivosti, kreativity a možností.

Je na vás usmerniť a nacvičiť svoju myseľ, aby šla tam,  kam chcete ísť. A v tom spočíva vaša skutočná moc. Keď máte vystrašené, hnevlivé alebo smutné myšlienky, napĺňate sa energiou strachu, hnevu či smútku – a táto energia vyžaruje z vášho tela, vašich slov, vašich skutkov… a stáva sa vaším vnímaním.

Čo by ste chceli cítiť  radšej – strach či lásku? Túto otázku si potrebujeme všetci položiť, je to voľba, ktorú potrebujeme urobiť každý za seba.

Čo chcete cítiť?

(Voľne podľa Gabriel Free.)

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s