Gabrielov prechod 11. – 17. 5. 2020: čo sa rozhodnete vnímať?

Zasa ide obdobie, ktoré by sme  radšej venovali nejakému svojmu nepriateľovi… lenže už žiadneho nemáme 😉 . Posledné týždne nám ukázali, že všetko je len vec interpretácie – a tú držíme vo vlastných rukách! Všetko, čo sa bude v najbližšom období diať, môžeme prijať buď ako príkorie a zavzdušňovať sa nad tým a cítiť sa biedne, alebo to vezmeme ako signál, že tu potrebujeme siahnuť po našej schopnosti hľadať to dobré v tom zlom. Buď budeme zápasiť s príkoriami, alebo sa dozvieme, ktoré naše očakávania potrebujeme upraviť, aby sa naplnili rýchlejšie. 🙂

Nemali by sme problémy, keby sme z času na čas neskĺzavali do toho, že si robíme predstavy o naplnení toho, čo chceme – a potom nevidíme, ako sa nám to napĺňa inak. Naše očakávania sú len to, ako hovorí ich názov – očakávania. Realita môže vyzerať celkom inak – a je na nás, aby sme pochopili, čo z tejto inak vyzerajúcej reality je krok naším smerom.

Tancujte k hudbe svojho srdca. Je jedno, že ju nepočujete ani vy, ani nikto iný – Univerzum ju počuje. Tešte sa z okamihov, ktoré dostávate a ktoré dokážete vnímať ako prínos, a na tie ostatné kašlite. Neboli, prišli, odídu. To, ako sa tento týždeň budete cítiť, napovie Univerzu, čo si prajete v svojom živote mať.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s