Magický piatok: sila Mesiaca a kúzla novu

Vplyv Mesiaca na život a človeka a Zem je nesporný. Rovnako významný vplyv má fáza Mesiaca aj na čarovanie.

Keď je mesiac v nove, čarujeme takmer temne – obloha temná, všetko je ako náš výdych. Je to mimoriadne vhodná doba na započatie diela, odhodenie starého a otvorenie sa novému. Pamätajte: čo sa začne za novu, pri splne akoby nájdeme…

Konštrukcia je fáza kedy mesiac dorastá – tu energia naberá na sile, Mesiac dorastá a toto obdobie chápeme ako nádych. Čarovanie využívame na rozkvet, utužovanie vzťahov či rast v kariére a štúdiu.

Spln je najjasnejšia fáza mesiaca a jeho vplyv na mágiu je obrovský. Je to jasavý čas, kedy sa volá dobro, láska a nová sila. Spln sa používa aj na čistenie liečivých kameňov od starých programov.

Deštrukcia je fáza ako výdych – Mesiac cúva, zmenšuje sa, akoby odchádza. S ním odhadzujeme to, čo už neslúži a s vďakou prepúšťame.

Najbližší nov je 23. 2. 2020 o 16:31 v Rybách. Je to vhodný čas na začatie jarnej detoxikácie, očisty tela aj mysle; nastupuje kresťanský 40-dňový pôst, ktorý začína škaredou stredou… Zapáľte šalviu, benzoe alebo borovicovú živicu a očistite si priestor aj svoju auru od negatívneho náporu.

Zapáľte bielu a zelenú a žltú sviečku pre zdravie a noste ónyx, čierny turmalín alebo červený jaspis. Prečistíte si krv od toxických látok a spojíte sa s hojivou silou matky Zeme.

Temnú oblohu mesiaca môžeme využiť na zbavenie sa neželaného ako nadbytočné kilá, bradavice, ale aj negatívne vlastnosti. Vyryte do bielej sviečky svoje želanie, urobte okolo nej kruh z morskej soli a zapáľte. Počas horenia si vizualizujte, ako sa vaše želanie napĺňa, až sa tak stane.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s