Kedy sa robia kúzla lásky?

To záleží od toho, či ste začiatočníci alebo pokročilí a ak ste pokročilí, nakoľko ste pokročilí.

Zásada číslo jedna: Kúzlo potrebuje vysokú úroveň emocionálnej energie. Preto robíme kúzla lásky vtedy, keď nás poriadne bolí srdce. Dodá to kúzlu (a našej žiadosti o zmenu stavu) na dôraze.

Zásada číslo dva: Kúzla robíme až po zrelej úvahe a vtedy, keď si vieme predstaviť, ako sa situácia v našom živote a v živote iných ľudí po kúzle zmení – a sme ochotní tieto následky pripustiť a niesť.

No a teraz pár rád od iných “bosoriek” 😛 :

P*veras: “Kúzla lásky sa robia v čase pribúdajúceho mesiaca! pretože láska ma pribúdať a nie ubúdať a vhodný deň je Piatok!!! Piatok je dňom lásky. Nemusí byť spln, aj kebyže to vynde presne na piatok,kúzlo bude veľmi mocné. ak kuzlo lasky robite v ubudajuci mesiac,posobi velmi pomaly a my samozrejme chceme dosiahnut co najvacsi a najrychlejsi efekt !Myslim,ze tyzden sa da uz vydrzat! ”

Biela Dračica: “Keď som to urobila ja prvý krát, ani neviem aký bol deň a v akom stave bol mesiac. Jednoducho som cítila, že môj partner potrebuje usmerniť a otvoriť oči a srdce. Veľmi som si priala aby sa tak stalo a následky toho cítim doteraz. Pochopil ako veľmi ma miluje a potrebuje.
Najlepšie je robiť kúzla lásky v piatok v noci, alebo v sobotu kým nezapadne slnko (slniečko pozitívne nabíja nielen vás a sobota je čas oddychu).
Kamarátka, ktorá to skúšala tiež, nemala veľa času na premýšľanie a urobila ho vždy keď to potrebovala a v čase ktorý jej vyhovoval, tak s trojtýždňovým odstupom 3 krát. Trvalo 3 mesiace, kým si ten jej uvedomil čo pre neho znamená, ale stalo sa to.
Myslím, a mám to aj odskúšane, že ak kúzlo urobím mimo času, ktorý je na to určený, kúzlo sa síce vyplní, ale trvá to o to dlhšie a záleží aj na hĺbke sústredeia sa a vizualizovní.
Hlavne nič neočakávajte, treba veriť a veriť v hĺbku lásky.”

One thought on “Kedy sa robia kúzla lásky?

Komentáre sú uzavreté.