“Zvodný pohárik” na zlepšenie vzťahu

Loveprincess posiela: KÚZLO ZVODNÝ POHÁRIK na zlepšenie partnerského vzťahu

Či máš novú lásku alebo dlhší vzťah toto staré anglické kúzlo dodá šmrnc tvojmu vzťahu. V utorok v noci za pribúdajúceho mesiaca je  pre toto čarovanie najvhodnejšia doba, pretože utorok je spätý s Marsom, božstvom želaní a túžob. Nos niečo červené, farbu vášne. V noc čarovania by si mala mať červenú hodvábnu šatku alebo stuhu. Alkoholické drinky vyrobené z medu boli bežné v starodávnom Ríme a Grécku a pili sa vo veľkom množstve na banketoch a hostinách. V Anglicku sa medovina fermentovaná z medu a vody pila jeden lunárny mesiac po svadbe na zlepšenie a zvýšenie libida.

Na kúzlo potrebujeme:

  • strieborný prsteň
  • 2 červené sviečky
  • olej s vôňou vanilky
  • 2 červené poháre
  • medový likér

Vezmi strieborný prsteň do pravej dlane a za mesačnej noci popros mesiac o pomoc, nabi prsteň energiou mesiaca. Drž ho pevne až kým nezačneš čarovať. V utorok večer okúp sa pri svetle sviečok, pričom do vody pridaj 3 kvapky vanilkového oleja. Masíruj sa vodou s vanilkovým olejom tak, že budeš priam obalená vanilkovou arómou. Obliekaj sa pomaly a nezabudni si pokvapkať červené šaty vodou. Zhasni (nemalo by sa to vraj robiť počas kúzla) sviečky a prenes ich na miesto, kam chceš vziať svoju lásku. Hodinu pred jeho/jej príchodom vezmi mesiacom nabitý prsteň a prejdi po okraji oboch pohárov a odriekaj nasledujúce slová:

Nechaj tento mesačný prsteň odovzdať
všetky požehnania môjho srdca
tomu, po kom túžim a zaspať za vlády Marsu
. ”

Urob to 3x a potom si nasaď prsteň na prst. Naplň poháre medovým likérom, ale nepi sama. Znovu zapáľ sviečky a medituj pri žiare plameňa kým sa vráti partner/ka. Je dôležité, aby ste likér pili spolu. Bude to nezabudnuteľný večer.