Blíži sa Modrý mesiac – jedzte!

blue-moon-treeDobre, priznávam, nemám šajnu, jak sa ten mesiačisko povie po slovensky… Ide o dodatočný (nadmerný) spln v rámci nejakého obdobia. A náš Modrý mesiac nastane 31.7.2015 (je to druhý spln v rámci toho istého mesiaca).

Podľa Elizabeth Peru je súčasné obdobie pre nás energeticky zaťažkávajúce. Spracúvame na plné obrátky – a to sa podpisuje pod náš jedálny lístok. Čím viac spracúvame, tým viac sa napchávame, ako keby sme mali potrebu naplniť žalúdok na prasknutie. Môže za to konštelácia 6 planetárnych telies v retrográde, ktorá potrvá až do 2. augusta. Naša duša frčí na plné obrátky a tak ako keby sme potrebovali viac a viac potravy, aby sme sa udržali v chode…

Väčšina spracovávania sa deje počas spánku. Možno ste zaregistrovali nejaké neobvyklé sny… Keď spíme, je naše podvedomie prístupnejšie a nemáme také zábrany dotknúť sa aj vecí, ktoré by inak boli bolestivé. Možno ste spozorovali, ale v týchto snoch začíname klásť seba na prvé miesto. To preto, že prvoradý vzťah máme k sebe samým a až potom prichádzajú iní ľudia a rôzne “pravdy” tohto sveta.

Takže vydržte a keď si telo niečo žiada, doprajte mu to. A buďte pripravení, že situácia bude vrcholiť v intenzívnom svetle Modrého mesiaca v posledný júlový deň (teda: noc 😉 ).

8 thoughts on “Blíži sa Modrý mesiac – jedzte!

 1. …vlastne môžte byť v klude dámy, pri počte nebeských telies ( a pravidelných nepravidelnostiach v ich pohybe ) je počet vinníkov vášho prejedania de facto neobmedzený 🙂 🙂 🙂

  Liked by 1 person

 2. ahojte.
  ja zase vôbec nemám chuť jesť, akurát tie zvláštne sny sa mi stále snívajú. zbieram v nich huby, som na svadbe a nevesta do mňa hádže kyticu a aj som sa ocitla s bývalým priateľom v posteli s jeho súčasnou priateľkou a potom sa tam trieľalo 😀
  moje podvedomie si so mnou robí čo chce 😀

  Páči sa mi

 3. Pred chvíľkou sa mi doslova otvoril nožík vo vrecku… Na nejakej ezo-stránke som sa dočítala:

  “Modrý měsíc nás rozdělil na dvě skupiny. Jedné se bude v životě hodně dařit. Lidé patřící do ní se budou vzájemně velmi podporovat, protože jsou stejného smýšlení – dívají se na svět optimisticky, s elánem a zejména chtějí na sobě usilovně Pracovat.

  Druhá skupina na tom bude přesně opačně. Jim se nebude dařit vůbec nic. Veškerá námaha přijde vniveč, což ještě více podpoří v nich pocit závisti vůči té první skupině. Ve skutečnosti si za to ale mohou sami. Čekali, že jim všechno samo spadne do klína. To se bohužel týká i těch, kterým se dařilo, přestože na tom neměli žádnou zásluhu. Kolo štěstěny je však neúprosné – všeho do času.

  Dnešní den má své kouzlo pro ty, kteří chtějí svůj osud vzít do svých rukou. Mají šanci. Stačí jen vnitřně chtít a začít se na svět usmívat a Pracovat, nikoliv si mu jen stěžovat, jak je krutý.”

  Takže obyčajný druhý spln rozdelil ľudstvo na dve skupiny. Zaujímavé, že spln delí. Jediný deň rozhoduje o zvyšku života. Rozhodol autor textu. Klepem si na čelo a zas raz ma myká zavesiť ezoteriku na klinec. Azda to predýcham. Alebo aj nie a zjednotím ľudstvo v jedinej skupine, ktorá už o mne nebude v živote počuť. A nebude na to potrebovať ani “usilovne Pracovať”.

  Bleeeee. 😦 Idem radšej pozerať na Mesiac. Ten, keď už nemá čo povedať, tak aspoň čuší.

  Liked by 1 person

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.