Gabrielov prechod 30. 9. – 6. 10. 2019: nepochybujte

Niekedy bývajú veci pre nás ľahko uchopiteľné a hmatateľné, pretože ich vnímame. Inokedy ich nevnímame ako veci, ale cítime energetické toky v prostredí, ktoré sú nasmerované istým smerom – a tak povedú k určitému zhmotneniu. Lenže v tomto druhom prípade sme trochu neistí, pretože keď sa naše oči nemajú na čo uprieť, môžeme sa dosť dobre aj mýliť… Teraz však nie je vhodná doba na pochybnosti. Nezabúdajte: to, čo o realite uveríte, to v nej uvidíte. Tak rovnako dobre môžete uveriť aj to, že vaše predtuchy sú oprávnené. 🙂

Ak pred sebou veľa konkrétnych prísľubov nevidíme, obráťme sa späť a pozrime sa, ako sa veci vyvinuli až doteraz. Je vysoko pravdepodobné, že vývoj sa nezmení do úplného protikladu – a tak odrazu viete, čomu môžete dôverovať. Hľadajte opakované vzorce a z nich usudzujte na budúci vývoj.

A nezabúdajte na to, že aj keď sa rieka vyleje z koryta a všetko, čo vidíte, je len vodná hladina, pod ňou sa skrýva zem a cesta, ktoré vás udrží. Niekedy sú veci jednoducho skryté pod hladinou a pre oko neviditeľné – ale napriek tomu .

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s