Gabrielov prechod 26. 8. – 1. 9. 2019: vytrvalý optimizmus prináša zjavné plody

Napĺňanie prianí je disciplína, s ktorou ako ľudia nevieme dosť dobre narábať. Keď po niečom veľmi túžime, zameriavame sa tak silno na konečný výsledok, že si zabúdame všímať jednotlivé čiastkové pokroky – a často preto spadneme do pocitu “veď sa nič nedeje!”

Všetko je to len vec dostatočne širokého uhla pohľadu, ktorý nám umožňuje nestrácať z očí náš konečný cieľ, ale súčasne si všímať a vychutnávať tie drobné pokroky, ku ktorým sme sa už dopracovali. Z hľadiska vnútorného vyváženia to má obrovskú hodnotu, pretože nás to z vibrácie “ešte stále nemám to, čo chcem” prelaďuje do vibrácie “postupne sa mi prianie napĺňa”. A momentálne je nergia nastavená priaznivo pre to, aby sme sa preladili miesto oplakávania na prijímanie a aby sme dosiahli ďalšie etapové víťazstvo!

Nastáva obdobie, kedy maličkou zmenou toho, ako interpretujeme situácie, dokážeme dosiahnuť obrovskú zmenu k lepšiemu v našej vlastnej vibrácii a pritiahnuť si do života viac toho dobrého. Len to nesmieme vzdávať. Únava z očakávania je príšerná vec, ale pravda je, že bez očakávania by sme ani nezistili, že sa nám niečo vyplnilo! Takže do toho, hľadajte príznaky, že sa veci hýbu vpred – a ony sa pohnú. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s