Gabrielov prechod 21. – 27. 8. 2017: svet plný nových možností

Nastáva obdobie, ktoré je zmesou drsnej reality a upokojujúceho porozumenia. Konečne nám veci začínajú dávať zmysel. Chápeme aj to, čo sme doteraz považovali za zvláštne alebo šialené… Možno budeme musieť oplakať jednu-dve obľúbené predstavy, ale ten pocit, že sa konečne orientujeme, to celkom vyváži… Jeden boj končí; nový boj začína.

Bolo to po celý čas priamo pred našimi očami – len tie oči, čo sa na to pozerali, boli plné túžob a obáv. Vnímali, ale skresľovali tak, aby sme vedeli prežiť ešte jeden deň, aby sme dokázali urobiť ešte jeden krok… pretože to bolo potrebné. Teraz, keď sa niet veľmi o čo snažiť, zisťujeme, že realita je presne taká, ako sme ju vnímali – len má trochu iný význam. A hoci sa nás môže dotknúť, že sme ten význam nevideli jasne od samého začiatku, to, že ho už vnímame, nás upokojuje. Čokoľvek potrebujeme rozhodnúť, už máme pocit, že to dokážeme.

Je v tom vzrušenie nových začiatkov. Vzrušenie nového teritória, ktoré teraz treba objaviť. Už netreba s ničím bojovať, o nič sa snažiť, nič nasilu zliepať, aby to ešte chvíľku vydržalo. Už stačí len akceptovať a zistiť, čo to pre nás a našu spokojnosť bude znamenať. Je to príležitosť a ako takú ju treba uchopiť a držať.

Pred nami sa odvíja svet plný nových možností. 🙂

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.